ترور دانشمندان ایرانی نمی تواند مانع پیشرفت كشور شود

معاون اول رئیس جمهور با محکوم کردن حادثه تروریستی صبح امروز که منجر به شهادت «مصطفی احمدی روشن» یکی دیگر از دانشمندان کشورمان شد، گفت: دشمنان ملت ایران بدانند با اینگونه اقدامات تروریستی نمی توانند مانع پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف علمی شوند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،محمدرضا رحیمی پیش از ظهر امروز در جلسه هیئت دولت اظهار داشت: امروز کسانی که مدعی مبارزه با تروریسم هستند، دانشمندان ایران را هدف قرار داده اند اما باید بدانند که دانشمندانِ ما هر روز استوارتر و راسخ تر از گذشته در راستای آرمان های جمهوری اسلامی ایران و پیشرفت های علمی گام برمی‌دارند.
معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: این حادثه تروریستی که به وسیله عوامل استکبار و قدرت های وابسته صورت گرفت منجر به شهادت یکی دیگر از دانشمندان و نخبگان کشور شد که شهادت وی را به مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و همه ملت بزرگ ایران تسلیت عرض می کنیم.
رحیمی افزود: این اقدام تروریستی به وسیله عوامل رژیم صهیونیستی و کسانی رخ داد که مدعی مبارزه با تروریسم هستند اما در حقیقت راه مبارزه با بشریت و جنبه های شریف انسانی را در پیش گرفته اند تا بدینوسیله دانشمندان را از عرصه خدمت به بشریت خارج کنند.
معاون اول رئیس‌جمهور اضافه کرد: ترور یک دانشمند خیانت به عرصه علم و فناوری و جلوگیری از خدمت به بشریت است.
رحیمی در ادامه با اشاره به اینکه اینگونه اقدامات مصداق بارز تروریسم دولتی است، افزود: قطعا پیام مظلومیت دانشمندان و فرهیختگان را به گوش همه جهانیان خواهیم رساند و دشمنان ملت ایران را در عالم با رسوایی مواجه خواهیم کرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA