قرعه کشی دور جدید اعزام به عمره

 

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: با هماهنگی های صورت گرفته بین دو بانک ثبت نام کننده ؛ زمان قرعه کشی دور جدید اعزام به عمره مفرده چهارشنبه 28 دیماه انجام می شود.

به نقل از واحد مرکزی خبر، براساس اطلاعیه های رسمی اعلام شده از سوی سازمان حج و زیارت قرعه کشی فقط برای سه سال ظرفیت اعزام انجام خواهد شد و اعزام انتخاب شدگان در این مرحله از سال 1393 خواهد بود.مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت گفت:‌ پس از پایان مهلت یک ماهه نام نویسی از متقاضیان تشرف به عمره مفرده ،‌ اولویت ها بر اساس قرعه کشی خواهد بود و هیچ تفاوتی میان متقاضیان از نظر زمان نام نویسی وجود ندارد.

هم چنین مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت، غیرتی افزود:‌ نام نویسی متقاضیان از پنج شنبه 24 شهریور به مدت یک ماه در دو بانک ملی و ملت صورت می گیرد و جمعه 25شهریور نیز این دو بانک از متقاضیان نام نویسی خواهند کرد.وی گفت:‌ در حال پیگیری هستیم که بانک‌های عامل ثبت‌نام عمره مفرده به چهار بانک افزایش یابد.
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت افزود:‌ سپرده ثبت نام برای متقاضیان10 سال به بالا800 هزار تومان و برای متقاضیان کمتر از10 سال 600 هزار تومان است.
 غیرتی افزود:‌ اعزام این دسته از متقاضیان از سال 93 به بعد خواهد بود.وی درباره حج تمتع هم گفت:‌ حدود یک میلیون و 500 هزار نفر در انتظار تشرف به تمتع هستند و با توجه به این که سالانه اندکی بیش از100 هزار نفر اعزام میشوند تا حدود 14سال آینده ظرفیت تکمیل است و فعلا تصمیمی برای نام نویسی تمتع نداریم.
غیرتی گفت: عملیات ‌حج تمتع امسال 14 مهر آغاز میشود و حدود 97 هزار نفر به سرزمین وحی مشرف خواهند شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA