پرداخت وام ضروری 5/1 میلیون تومانی به بازنشستگان

معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی كشوری گفت: پرداخت وام ضروری یك و نیم میلیون تومانی به بازنشستگان دارای شرایط ، بزودی آغاز می شود.

به گزارش صندوق بازنشستگی كشوری،'مجید نادری' افزود: این تسهیلات كه میزان آن بین ده میلیون ریال تا پانزده میلیون ریال است به بازنشستگانی تعلق می گیرد.

وی گفت: این وام به بازنشستگانی كه در سایت صندوق بازنشستگی كشوری ثبت نام كردند و پس از قرعه كشی برای دریافت وام ضروری انتخاب شده اند، تعلق می گیرد.

وی ادامه داد: تمام تلاش و پیگیری های صندوق بازنشستگی كشوری درطول سال های اخیر برای افزایش رفاه وبرخورداری بازنشستگان از بهترین خدمات و تسهیلات رفاهی بوده است تا از این طریق بخشی از مشكلات اقتصادی این قشر بزرگ جامعه برطرف شود.

نادری تاكید كرد: بازنشستگانی كه بر اساس قرعه كشی واجد شرایط دریافت وام ضروری شناخته شده اند شماره حسابی در بانك ملی شعبه منتخب هنگام ثبت نام از طریق پیامك به آنان اطلاع داده شده می شود.

وی گفت: این افراد می توانند با مراجعه به بانك عامل و ارایه اصل وكپی كارت ملی وشناسنامه وام ضروری خود را دریافت كنند.

وی با بیان اینكه برای تمام این بازنشستگان و موظفین در بانك ملی حساب سپرده كوتاه مدت افتتاح شده است، گفت: باز پرداخت اقساط 36 ماهه خواهد بود و اقساط آن از تاریخ یكم اسفند ماه امسال از حقوق آنان كسر خواهد شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA