افتتاح كارخانه تولید فولاد در هرمزگان با حضور رییس جمهور

 

دكتر محمود احمدی‌نژاد صبح دوشنبه در جریان سفر به بندرعباس با حضور در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، مجتمع فولاد هرمزگان را افتتاح كرد. با افتتاح این مجتمع استان هرمزگان به قطب سوم فولاد كشور تبدیل شد.

رییس جمهور پس از افتتاح این مجتمع از بخش‌های مختلف آن بازدید و با گزارش مهندسین و دست‌اندركاران پروژه در جریان جزئیات احداث و تولیدات آن قرار گرفت.
دكتر احمدی‌نژاد همچنین با حضور در جمع كارگران این مجتمع به آنان خداقوت گفت و مشكلات برخی از كارگران مجتمع فولاد را نیز رسیدگی كرد.
شركت فولاد هرمزگان در زمینی به مساحت 95 هكتار در 13 كیلومتری غرب شهر بندرعباس واقع شده است.
مجاورت با مخازن عظیم گاز عسلویه، مجاورت با ذخایر سنگ آهن گل گهر، وجود مجتمع بندری شهید رجایی، دسترسی به آبهای آزاد و حمل و نقل جاده‌ای و ریلی از مهمترین مزیت‌های شركت فولاد هرمزگان به شمار می‌رود.
شركت فولاد هرمزگان با برخورداری از آخرین فناوری‌های پیشرفته صنعت فولاد و با بهره‌مندی از نیروهای انسانی متخصص و مجرب احداث شده و محصولات تولیدی خود را بر اساس روش مشتری محوری و درخواست مشتری به بازارهای داخل و خارج از كشور عرضه خواهد كرد.
مجتمع فولاد هرمزگان با سرمایه‌گذاری 8 هزار و 500 میلیارد ریال، زمینه اشتغال پایدار یك هزار و 500 نفر بصورت مستقیم و 6 هزار نفر را بصورت غیر مستقیم فراهم كرده و با اجرای طرح توسعه آن، این میزان به تعداد 3 هزار نفر بصورت مستقیم و 12 هزار نفر بصورت غیر مستقیم افزایش خواهد یافت.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA