تعویض كارت پایان خدمت در مراكز پلیس +10

دارندگان کارت های معافیت از خدمت قدیمی که از ابتدای سال 88 به بعد کارت خود را دریافت کرده‌اند برای تعویض آن به دفاتر پلیس 10+ مراجعه کنند.

به نقل از اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سردار ابراهیم كریمی در خصوص طرح تعویض كارت‌های پایان خدمت و معافیت قدیمی با كارت هوشمند، گفت: به منظور  یكپارچه نمودن كارت ها، ایجاد بانك اطلاعاتی و به روزرسانی اطلاعات افراد و همچنین تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به آنان در آینده طرح تعویض كارت‌های معافیت و پایان خدمت از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا به مرحله اجرا درآمده است.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص اهمیت داشتن بانك اطلاعاتی از مشخصات افراد و به روزرسانی آن گفت: با چنین دستاوردی سازمان ها و اداراتی كه نیازمند استعلام آخرین وضعیت خدمتی افراد می‌باشند، می توانند به صورت سیستمی از بانك اطلاعاتی سازمان وظیفه عمومی ناجا بهره‌مند شوند كه به این ترتیب از مراجعات حضوری غیرضروری به این سازمان و سردرگمی افراد كاسته خواهد شد، همچنین با داشتن چنین بانك اطلاعاتی صدور كارت المثنی پایان خدمت و معافیت از خدمت نیز در كوتاه ترین زمان صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اولویت‌بندی در اجرای طرح تعویض كارت‌های پایان خدمت و معافیت قدیمی با كارت هوشمند اشاره نمود: در فاز اول اجرای این طرح كسانی كه از ابتدای سال 1388 به بعد كارت معافیت غیرهوشمند دریافت كرده‌اند از تاریخ دهم دیماه 1390 به مدت یك ماه مهلت دارند تا به دفاتر خدمات الكترونیك انتظامی (پلیس+10) مراجعه كرده و ضمن ارائه مدارك لازم و تحویل كارت قدیمی خویش درخواست خود را برای دریافت كارت هوشمند به ثبت رسانده و رسید اخذ نمایند. همچنین برگ رسید مذكور تا زمان صدور كارت هوشمند به عنوان جایگزین مدرك معافیت آنان محسوب می‌شود.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا افزود: امید است تا خرداد ماه سال آینده همه كارت‌های معافیت قدیمی در سراسر كشور با كارت‌های هوشمند تعویض گردد و ان‌شاءالله از ابتدای تیرماه همان سال نیز طرح تعویض كارت‌های پایان خدمت آغاز خواهد شد.

وی ابراز امیدواری كرد: این طرح ظرف مدت دو سال به پایان برسد و پس از اجرای كامل این طرح، كارت‌های قدیمی از اعتبار ساقط خواهند شد.

سردار كریمی خاطرنشان كرد: متقاضیان عزیز برای آگاهی از فراخوان‌های جدید در خصوص طرح مذكور می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.police.ir مراجعه نمایند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA