مردم ایلام همواره در خط مقدم دفاع از سرزمین ایران قرار داشتند

رییس جمهور گفت: در جریان سفر استانی به ایلام مصوبات سفرهای قبلی مورد بررسی قرار گرفته و ضمن تصمیم گیری برای تسریع در اجرای مصوباتی که با موانع و یا مشکلاتی مواجه شده اند، نیازهای جدید استان نیز به منظور پیشرفت و آبادانی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار خواهد گرفت.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی‌نژاد صبح امروز چهارشنبه در بدو ورود به فرودگاه ایلام در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان ایلام دیار مردان و زنان شجاع، مومن، صمیمی، انقلابی و آرمانی است و گفت: مردم این خطه، دلهایشان با عشق به پیامبر وآل پیامبر (ص) پیونده خورده است و همه زندگی آنها در مدار حق و صیانت از استقلال و آرمان ها و عزت ایران بنا نهاده شده است.
رئیس جمهور تصریح کرد: استان ایلام خاستگاه علما، مجاهدان و شهدای بزرگی است که همواره در خط مقدم دفاع از سرزمین ایران و مکتب اهل بیت(ع) قرار داشتند. 
احمدی نژاد با بیان اینکه تاریخ ملت ایران از مردم ایلام جز عزت، سرافرازی و عشق به ایران و اسلام ثبت نکرده است، خاطر نشان کرد: مجاهدت ها و دلاوردمردی های مردم این استان در دوران دفاع مقدس و خاطرات بجا مانده از مردم این استان از آن دوران، برگ های زرینی در تاریخ ملت ایران است.
رئیس جمهور با اشاره به برنامه های سفر چهارم هیئت دولت به استان ایلام، گفت: در این سفر وزرا و معاونان رئیس جمهور به شهرستان های مختلف سفر کرده و علاوه بر ملاقات با مردم و بررسی روند اقدامات انجام شده در جلسه شورای اداری، تمامی پروژه های استان را مورد بررسی قرار داده و گزارش آن را در جلسه استانی دولت ارائه خواهند کرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA