حمایت وزارت ارتباطات از توسعه شهروند الكترونیكی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات كشورمان در گفت و گو با ستاد اطلاع رسانی دومین كنفرانس بین المللی شهروند الكترونیك و تلفن همراه گفت : برگزاری كنفرانس شهروند الكترونیك و تلفن همراه حائز اهمیت بوده و از سوی این وزارت خانه حمایت می شود.

رضا تقی پور تصریح كرد : هر اقدامی كه به فرهنگ سازی و توسعه فعالیت های الكترونیكی در كشور خصوصا در حوزه شهروند الكترونیك و تلفن همراه منجر شود طبیعتا و قطعا مورد حمایت دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهد بود.
وی خاطرنشان كرد : این مسئله ای است كه برگزاری دومین كنفرانس بین المللی شهروند الكترونیك و تلفن همراه را نیز شامل می شود.
وزیر ICT در ادامه اظهارداشت : این كه ما بتوانیم واقعا خدماتی را كه به مردم ارائه می شود از طریق الكترونیكی شدن مدیریت آن، ارزان تر و آسان تر در اختیار مردم قرار دهیم جزو سیاست های اصلی دولت و وزارت ICT است.
تقی پور گفت : وزارت ارتباطات نیز قطعا از دومین كنفرانس بین المللی شهروند الكترونیك و تلفن همراه حمایت می كند ، در همین راستا به همكاران مسئول در وزارت ارتباطات نیز توصیه كردیم كه حضور پررنگ و موثری را در این كنفرانس داشته باشند و این همراهی شامل اپراتورهای این حوزه نیز می شود.
به گزارش ستاد اطلاع رسانی ICECC2012 ، پیش از این نیز بر اساس اعلام رسمی و حمایت دولت مبنی بر برگزاری دومین كنفرانس بین المللی شهروند الكترونیك و تلفن همراه در سطح بین المللی ، وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری نیز حمایت ویژه خود را با عقد تفاهم نامه ای با دبیرخانه كنفرانس به صورت رسمی اعلام كرد.
بنابر این گزارش ، دومین كنفرانس بین المللی شهروند الكترونیك و تلفن همراه دی ماه امسال در تهران برگزار می شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA