کسب مقام چهارمی وزانه برداری در رقابت های مسکو

بهادر مولایی وزنه بردار جوان ایران با مهار وزنه های 180 كیلوگرم در یكضرب و 220 كیلوگرم در دوضرب، در میان 7 وزنه بردار فوق سنگین رقابت های جام ریاست جمهوری روسیه در مكان چهارم قرار گرفت.

ولایی یكشنبه شب در حركت یكضرب ابتدا وزنه 170 را بالای سر برد و در دو انتخاب بعدی كوروش باقری سرمربی تیم ملی ایران پشت وزنه های 175 و 180 ایستاد و هر دو وزنه را مهار كرد.

مولایی با این حدنصاب بعد از روسلان آلبگوف و چنگیز موگوشكوف روس كه وزنه های 195 و 190 را مهار كرده بودند و پیتر نگی از مجارستان در مكان چهارم ایستاد.

در حركت دوضرب، مولایی ابتدا برای مهار وزنه 220 كیلوگرم بر روی تخته رفت كه مشكلی در مهار آن نداشت اما در ادامه برای آنكه شانس كسب مدال مجموع را داشته باشد، وزنه 231 را انتخاب كرد كه دو بار در مهار آن ناموفق بود.

مولایی درحالی نتوانست این وزنه را بالای سر ببرد كه كمتر از 18 روز پیش و در مسابقات جام باشگاه های آسیا در ازبكستان با مهار وزنه 233 كیلوگرم در دوضرب و ثبت ركورد مجموع 407 كیلوگرم صاحب دو نشان طلای دوضرب و مجموع شده بود.

به این ترتیب مولایی با حدنصاب 400 كیلوگرم همچون حركت یكضرب، در دوضرب و مجموع نیز در مكان چهارم ایستاد تا همانند سعید محمدپور بدون كسب مدال به كار خود در این رقابت ها پایان دهد.

محمد پور نیز شنبه شب در پیكارهای دسته 94 كیلوگرم از دستیابی به كسب مدال باز ماند. این وزنه بردار در حركت یكضرب با مهار وزنه 173 كیلوگرم در مكان چهارم ایستاد اما در حركت دوضرب دو بار برای مهار وزنه 207 و یك بار برای مهار وزنه 209 ناموفق عمل كرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA