بهره برداری از دیتا سنتر همدان تا پایان سال

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران ، مهندس علی حکیم جوادی، در دیدار با استاندار همدان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: تا کنون همکاری های خوبی در راستای گسترش فناوری اطلاعات در استان ها صورت گرفته است.

وی افزود: با مجموعه فناوری اطلاعات استانداری همدان نیز فعالیت های گسترده ای صورت گرفته که امیدواریم بتوانیم این همکاری ها را در آینده گسترش دهیم.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران تصریح کرد: با توجه به تلاش های صورت گرفته در نهادینه کردن استفاده از فناوری اطلاعات، در حال حاضر شاهد رقابت میان استان ها در توسعه این فناوری هستیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان سال 91 و با اجرایی شدن فعالیت های در دست اقدام، شاهد جهش توسعه فناوری اطلاعات در سطح استان ها باشیم.

معاون وزیر ارتباطات گفت: امیدواریم با عملیاتی شدن اقدام های در دست اجرا، شکاف دیجیتالی میان مرکز و استان ها کاهش یافته و خدمات الکترونیکی دولت پیاده سازی شود.

بر اساس این گزارش، كرم رضا پیریایی، استاندار همدان نیز در این دیدار، با تقدیر از عملکرد مجموعه وزارت ارتباطات را در این استان اظهار داشت: مصوبات سفرهای استانی دولت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به طور کامل اجرایی شده است.

وی عملکرد مخابرات استان همدان را خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: امیدواریم اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان نیز که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده در انجام وظایف خود موفق باشد و البته ما نیز از توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در این استان حمایت می کنیم.

همچنین، در این جلسه، مهندس مطهری، یکی از مدیران عالی استانداری همدان، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته و برنامه های آتی به منظور توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و ایجاد دولت الکترونیکی  در استان همدان ارائه کرد.

لازم به ذکر است، مهندس انصاری، معاون توسعه و مدیریت شبکه سازمان، مهندس ساکی مدیرکل دفتر ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان و مهندس نظری پویا، مدیرعامل شرکت مخابرات همدان، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را در این دیدار همراهی می کردند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA