زورگویان جهان راهی جز گفت وگو با ملت ایران ندارند

رییس جمهوری زورگویان جهان را به اصلاح رفتار و گفتار خود در رابطه با ملت بزرگ ایران فراخواند و گفت: آنان راهی جز گفت و گو و همكاری ندارند و به نفع آن ها است كه عزت، عظمت و حقوق ملت ایران را به رسمیت بشناسند.

محمود احمدی نژاد، روز چهارشنبه در اجتماع پرشور مردم یاسوج در ورزشگاه تختی این شهر در دور چهارم سفرهای استانی از مواضع برخی كشورهای غربی كه از موضع قدرت، خودخواهی و بی ادبی بیان می شود، انتقاد كرد و خطاب به آنان یادآور شد: ملت ایران با صفاترین و آزاده ترین ملت تاریخ است و همواره منادی صلح و عدالت بوده است.

رییس جمهوری تصریح كرد: كسانی كه پایه گذار ترور و آدم كشی در دنیا هستند امروز در رویكردی توهین آمیز به یك ملت بزرگ تهمت می زنند و بی ادبی می كنند، ملت ایران را به تروریسم و تجاوزطلبی متهم می كنند و تبلیغات منفی راه می اندازند.

احمدی نژاد از زبان ملت ایران خطاب به این گروه گفت: كلام اول نصیحت است: با ملت ها و ملت ایران این گونه و از موضع قدرت، خودخواهی و بی ادبی صحبت نكنید.

وی ضمن یادآوری به آنها كه با ملت بزرگ، بافرهنگ، تمدن ساز و پیروی پیامبر (ص) و امام حسین (ع) صحبت می كنند، افزود: بس است، خود را اصلاح كنید.

رییس شورای عالی امنیت ملی ایران خطاب به كشورهای زورگو تصریح كرد: راهی جز گفت و گو و همكاری با ملت ایران ندارید، این به نفع شما است، دست از این رفتار بردارید و به این ملت بزرگ احترام بگذارید.

رییس جمهوری خاطرنشان كرد: اگر این بی ادبی را ادامه دهید و یا نخواهید عزت، عظمت و حقوق ملت ایران را به رسمیت بشناسید به نمایندگی از مردم استان كهگیلویه و بویراحمد به عنوان نماینده همه ملت ایران به شما می گویم كه این ملت پیرو امام حسین (ع) است و در برابر زیاده خواهی ها، سر سوزنی عقب نشینی نخواهد كرد.

مردم حاضر در ورزشگاه تختی یاسوج این فراز از سخنان رییس جمهوری را با سر دادن شعار 'مرگ بر آمریكا' مورد تایید و تاكید قرار دادند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA