• اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار اقتصادی

قطع انشعاب آب مشتركان پرمصرف

 به گزارش ایرنا، محمد پرورش روز یکشنبه در حاشیه نمایشگاه کتاب در غرفه شرکت آب و فاضلاب استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: اگر در مناطق مختلف شهر صرفه جویی دیده نشود، بحث مدیریت فشار را اعمال خواهیم کرد.

وی با اشاره به این که، در حال حاضر برنامه ای برای این کار نداریم و آب به صورت مستقیم عرضه می شود و تصفیه خانه ها نیز اورهال شده اند.

پرورش اظهار داشت: با توجه به تجریبات گذشته برنامه ریزی برای گذر از تابستان پیش بینی شده است، اما 91 درصد مشترکین مسکونی هستند و اگر در مصرف آب صرفه جویی و مدیریت کنند، به راحتی از این دوران عبور خواهیم کرد.

وی افزود: اولویت اول شرکت آب و فاضلاب فضاهای سرد و سازمان ها هستند، اما اگر مصرف مدیریت نشود و نتوانیم مخازن را حفظ کنیم مدیریت فشار را اعمال خواهیم کرد.

مدیر عامل آبفای استان تهران با اشاره به این که، می بایست 70 میلیون مترمکعب آب برای سال جاری صرفه جویی کنیم گفت: اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و مشارکت مردم می تواند راهگشا باشد.

پرورش با اشاره به این که، اطلاعات مشترکین استخراج شده است گفت: در صورتی که نتوانیم مخازن را حفظ کنیم برای قطع آب از مشترکین خاص شروع می کنیم.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA