انجام بیش از 29 میلیون سفر در 8 روز نخست سال 93

 به گزارش واحد خبر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، مرتضی رحمانی موحد گفت: تا پایان هفتم فروردین بیش از 29 میلیون و 92 هزار اقامت نفر_شب به ثبت رسیده است که در هتل ها و هتل آپارتمان ها، منازل استیجاری، کمپ های موقت، کلاس های مدارس، خوابگاه های دانشجویی و میهمانسرای ادارات و چادر های مسافرتی اسکان داشته اند.

وی میزان اقامت را در هتل ها 4.5 درصد عنوان کرد و گفت:بر اساس آمار تجمیع شده هشت روز گذشته کمپ های موقت 15 درصد، خوابگاه های دانشجویی و میهمانسرای ادارات 16 درصد، کلاس های مدارس 17.5 درصد، منازل استیجاری 17.7 درصد، و چادرهای مسافرتی 30درصد از اقامت 29 میلیونی را به خود اختصاص داده اند.

رحمانی موحد گفت: تا کنون بیش از 19 هزار و 539 مورد بازدید نظارتی هم انجام شده است که از این میزان 5 هزارو377 بازدید مربوط مراکز اقامتی بوده است.

معاون گردشگری کشور ادامه داد: بازدید های نظارتی تاکنون به تعطیلی یا تعلیق 73 مرکز اقامتی و 3 دفتر خدمات مسافرتی و 9 مورد مرکز پذیرایی منجرشده است.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر توضیح داد: تعداد بازدید ها از مراکز تاریخی و فرهنگی هم تا پایان هفتم فروردین بیش از 11 میلیون و70هزارو 163 نفر به ثبت رسیده است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA