توسعه استان یزد با راه اندازی سامانه ارتباطی مردمی

رییس جمهوری روز دوشنبه در فرودگاه یزد و در جمع خبرنگاران اعلام کرد که دولت یازدهم طرحهای گسترده ای برای توسعه استان یزد در دستور کار دارد که در جریان این سفر، جزئیات این طرح ها تشریح می شود.

رییس جمهوری روز دوشنبه در فرودگاه یزد و در جمع خبرنگاران اعلام کرد که دولت یازدهم طرحهای گسترده ای برای توسعه استان یزد در دستور کار دارد که در جریان این سفر، جزئیات این طرح ها تشریح می شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی با ابراز خرسندی از سفر به استان یزد گفت: این سفر و دیدار با مردم شریف، خونگرم و وفادر به انقلاب اسلامی که  در روزهای پایانی سال ٩٤ و بعد از حماسه مردم در هفتم اسفند انجام می گیرد، فرصتی است تا مطالبات و نظرات مردم را به طور مستقیم بشنویم و در جریان آنها قرار بگیریم.

رییس جمهوری از مردم استان یزد به عنوان مردمی با ایمان، باتقوا و سخت کوش نام برد و گفت: طرح‌ها و برنامه‌هایی که برای توسعه استان یزد در نظر گرفته شده در این سفرتشریح می شود و امیدواریم این سفر موجب خیر و برکت برای مردم استان باشد.

هم چنين سامانه الکترونیکی ارتباط مردمی دولت (سامد) در مراسمی با حضور محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهوری در یزد راه اندازی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا،این سامانه با هدف اطلاع رسانی از خدمات و فعالیت های دولت و به منظور خدمت رسانی به جامعه و ایجاد راهکارهای مناسب برای انتقال مسائل و مشکلات مردم به دولت، در دانشگاه آزاد اسلامی یزد راه اندازی شد.
ارتباط مردم و دولت، ارتقای سطح پاسخگویی دستگاه های اجرایی، افزایش رضایتمندی مردم از خدمات عمومی، توسعه و بهبود استانداردهای ارائه خدمات، ایجاد بستر مناسب برای تعامل آسان مردم با دولت، تسریع در انتقال مشکلات و نظارت مردمی به مراجع مربوط، پاسخگویی سریع و رسیدگی موثر به تقاضای مردم، سیاست گذاری برای کاهش عوامل بروز نارضایتی از طریق مستندسازی و طبقه بندی و اولویت بندی شکایت های دریافتی از جمله اهداف راه اندازی این سامانه الکترونیکی است.
از طریق سامد، مردم قادر خواهند بود مسائل و مشکلات خود را مستقیم و از طریق این سامانه با دولت در میان بگذارند.
مردم می توانند در کنار این سامانه از طریق شماره تلفن 111 با 650 کارشناس مستقر در سایت سامد یزد تماس برقرار و مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند.
پیام کوتاه، وب و ایمیل نیز راه های ارتباط مردم با کارشناسان در این سامانه است.
نشانی سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت (سامد) www.saamad.ir است.

منبع: پايگاه اطلاع رساني دولت
 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA