تحت هر شرایطی هفتم اسفند پای صندوق رای برویم

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در دومین همایش ملی اعتدال با عنوان «زنان، اعتدال و توسعه» افزود: افراط از مشت و چماق شروع نمی شود، افراط از مغز شروع می شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در دومین همایش ملی اعتدال با عنوان «زنان، اعتدال و توسعه» افزود: افراط از مشت و چماق شروع نمی شود، افراط از مغز شروع می شود.
وی تاکید کرد: امروز مشکلاتی را که در جهان داریم بخش بزرگی از افراط است، بعضی ها فقط راه افراط را بلد هستند و هیچ دیگری را بلد نیستند.
رییس دولت تدبیر و امید خاطرنشان کرد: برخی اندیشه و فکر افراطی دارند و متاسفانه گاهی به دین افراطی می اندیشند و دین را افراطی تبیین می کنند.
روحانی با بیان این که اعتدال یک گفتمان است، تصریح کرد: اساس اعتدال از فکر و اندیشه آغاز می شود،اعتدال تنها روش نیست یک بینش است، اعتدال یک منش نیست یک مسیر تفکری است، اعتدال یک شعار نیست یک گفتمان است.


وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که بین نفع کم و ضرر حتمی نفع کم را انتخاب می کنیم، گفت: ما تحت هر شرایطی باید هفتم اسفندماه پای صندوق رای برویم.
رییس قوه مجریه ادامه داد: امروز در آستانه انتخابات باید خیلی حواسمان جمع باشد،
هم مشکلات را می دانم و می فهمم که آنچه خیلی ها می خواستند امروز مطلوب آنها در پیش چشمانشان نیست اما ما یک هدف بلندی داریم، تدبیر همین است.
روحانی افزود: تدبیر یعنی عاقبت کار را ببینیم چه می شود. می شود بلند تر حرف زد اعلامیه داد اما هدف را نباید گم کنیم.
وی یادآور شد: من هر جا مشکلی را دیدم سکوت نکردم، هیچ مشکلی از لحاظ بیان مشکلات ندارم هزینه ها را می دانم، هزینه ها را آنچه مربوط به شخص من است پرداخت می کنم اما خیلی مهم است که پایان کار را ببینیم.
رییس دولت تدبیر و امید با تاکید بر این که در آستانه انتخابات باید خیلی مراقب باشیم، اظهار داشت: برای من نامه ها و پیغام هایی می آید و بسیاری حضوری می گویند چرا این جور شد و آنجور نشد و چرا شما کاری نمی کنید، اما من همه مشکلات را می دانم و می فهمم که آنچه خیلی ها می خواستند و مطلوبشان بود، امروز پیش چشم آنها نیست. 
روحانی افزود: بدانیم که می توان با تدبیر و صبر و حوصله و با بسیج عمومی پای صندوق آراء برویم. 

منبع: خبرگزاري ایرنا

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA