پیروزی سپاهان در لیگ قهرمانی سپاهان

شاگردان ایگور استیماچ سرمربی سپاهان در این دیدار با نتیجه دو بر صفرحریف پر مدعی خود را شکست داد و در صدر جدول رده بندی گروه یک قرار گرفتند.

شاگردان ایگور استیماچ سرمربی سپاهان در این دیدار با نتیجه دو بر صفرحریف پر مدعی خود را شکست داد و در صدر جدول رده بندی گروه یک قرار گرفتند.
لوسیانو پریرا در دقایق 13 و 51 هر دو گل سپاهانی ها را درون دروازه حریف جای داد و شادمانی را به اردوی تیمش به ارمغان آورد.
تیم سپاهان که در لیگ برتر وضعیت خوبی ندارد، لیگ قهرمانان را خوب شروع کرد. بازیکنان این تیم در بیشتر دقایق دیدار برابر النصر توپ و میدان را در اختیار داشته و درون زمین خودنمایی می کردند و مزد تلاششان را با برتری برابر حریف گرفتند.
بالیا پریدا از کشور سریلانکا به همراه هموطنان خود قضاوت این دیدار را برعهده داشت.
او در دقایق پایانی نیمه نخست به پریرا مهاجم سپاهان و بازیکن تیم النصر کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد. 
ترکیب تیم سپاهان: 
شهاب گردان،لئوناردو پادوانی،عبدالله کرمی،سعید قائدی فر،وریا غفوری،فوزیل موسی یف،علی کریمی،سنیاد ایبریچیچ،محمد رضا خلعتبری،حسین فاضلی و شیمبا 
ترکیب تیم النصر دبی: 
خالد جلال، طریق احمد، محمود خمیس، لوئیز خیمنز(کاپیتان)، جاناتان پیترویپا، احمد شمبه، امیر مبارک، احمدال یاسی، علی العامری، کمبو اکوکو و خلیفه مبارک.
در دیگر دیدار این گروه تیم های لوکوموتیو و الاتحاد عربستان با نتیجه تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند و به یک امتیاز این دیدار بسنده کردند.
بدین ترتیب تیم سپاهان باکسب هر سه امتیاز دیدار خانگی برابر تیم النصر امارات در صدر جدول رده بندی گروه Aقرار گرفت.

منبع: ايرنا