شمشیرباز اسلحه اپه ایران در رده 137

دیدارهای اسلحه اپه مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان روز گذشته در محل برگزاری این رقابتها در مسکو روسیه برگزار شد. طاهر عاشوری تنها نماینده ایران در این بخش از مسابقات بود که به خاطر عدم رویارویی با نماینده رژیم غاصب صهیونیستی خیلی زود از دور مسابقات کنار رفت.

به گزارش مهر، دیدارهای اسلحه اپه مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان روز گذشته در محل برگزاری این رقابتها در مسکو روسیه برگزار شد. طاهر عاشوری تنها نماینده ایران در این بخش از مسابقات بود که به خاطر عدم رویارویی با نماینده رژیم غاصب صهیونیستی خیلی زود از دور مسابقات کنار رفت.

این شمشیرباز در مرحله مقدماتی مسابقات در مصاف با نمایندگان فرانسه و لتونی به برتری دست یافت اما نتیجه رقابت با حریفانی از فنلاند، کره‌جنوبی و سوئد را واگذار کرد.

بدین ترتیب عاشوری با مجموع ۲ برد و ۳ باخت و رنکینگ ۱۳۵ از مرحله مقدماتی دیدارهای اسلحه اپه مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان صعود کرد و به جدول ۱۲۸ نفره راه یافت. طبق قرعه «آریل دریزین» اسرائیلی حریف عاشوری در این مرحله از مسابقات شد اما این ملی‌پوش شمشیربازی کشورمان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از رویارویی با این حریف امتناع کرد و اینگونه از صعود به مرحله بالاتر بازماند و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

عاشوری در پایان و در میان ۲۱۰ بازیکن شرکت کننده در مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان در بخش اسلحه اپه صاحب جایگاه ۱۳۷ شد.

مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان امروز چهارشنبه با برگزاری دیدارهای اسلحه فلوره مردان و زنان در مسکو روسیه پیگیری می‎شود. علیرضا ادهمی تنها نماینده ایران در این بخش از مسابقات است. 
 

منبع: خبرگزاري مهر