راه اندازی سامانه 111 برای ارتباط با رییس جمهور

 رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: نامه تنها راه ارتباط با رئیس جمهور نیست و هموطنان عزیز می توانند از طریق سامانه تلفنی 111 نیز مسائل، مشکلات و دیدگاههایشان را به دکتر حسن روحانی انتقال دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسماعیل سماوی اظهار داشت: این سامانه در راستای تسهیل دسترسی مردم به مسئولان برای دریافت پیام های مردمی طراحی شده است تا شهروندان با زحمت کمتری دغدغه ها، خواسته ها و مشکلاتشان را به گوش رئیس جمهور و دیگر مسئولان دولت برسانند.
وی تصریح کرد: ظرفیت سامانه 111 اکنون افزایش یافته است تا هموطنان مشکلی در زمینه برقراری ارتباط با نهاد ریاست جمهوری برای طرح مطالبشان نداشته باشند.
سماوی این موضوع را در آستانه سفر دکتر روحانی و هیئت دولت به استان هرمزگان بیان کرد که صبح امروز سه شنبه در نخستین دیدار دومین سفر کاروان تدبیر و امید با مردم بندرعباس در ورزشگاه تختی این شهر دیدار می کنند.
برخی رسانه ها تلاش کرده اند تا وانمود کنند در جریان این سفر، نهاد ریاست جمهوری نامه های مردمی را دریافت نخواهد کرد اما سماوی گفت: اگر کسانی بخواهند به رئیس جمهور نامه بدهند، ما آنها را خواهیم گرفت اگرچه توصیه می کنیم آنها از سامانه 111 برای طرح مطالب خود استفاده کنند.
وی تاکید کرد: تلاش دولت در راستای حفظ کرامت و منزلت مردم قرار گرفته است و پیش بینی مکانیسمهای نوین ارتباطی با دولتمردان نیز به منظور تحقق همین هدف صورت گرفته است.