تامین نیازمندی های مردم در ماه مبارک رمضان توسط دستگاه های ذیربط

 رئیس جمهوری در جلسه هیئت دولت و در آستانه ماه مبارک رمضان دستگاههای ذیربط را به تامین نیازمندیهای مردم در این ماه مبارک مامور کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،جلسه هیئت دولت عصر امروز به ریاست دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد واعضای دولت درباره مهمترین مسائل اجرایی کشور بحث وتبادل نظر کردند.
در این جلسه دکتر روحانی با تبریک 24 خرداد سالروز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری وشوراها ،حضور باشکوه مردم در انتخابات را خنثی کننده بسیاری از توطئه ها دانست و گفت: این حضور باشکوه فضای خوبی را موجب شد که سرمایه بزرگی در پیشرفت اهداف کشور وبهبود مناسبات با کشورهای همسایه ودیگر کشورها است.
رئیس جمهور مسئولیت دولت را سنگین دانست وتاکید کرد دولت با تمام توان در جهت ایجاد آرامش و رفاه در جامعه وپیشرفت کشور تلاش می کند.
دکتر روحانی ضمن تشکر از وزرا ومعاونان ، توصیه کرد با جدیت هرچه بیشتر و تلاش افزون تر در بهبود شرایط بکوشند.
رئیس جمهوری همچنین در آستانه ماه مبارک رمضان دستگاههای ذیربط را به تامین نیازمندیهای مردم در این ماه مامور واظهار امیدواری کرد مواد خوراکی مورد نیاز مردم به میزان کافی و در دسترس باشد تا مردم بتوانند با خاطری آسوده از فیوضات معنوی این ماه بهره مند شوند.
در ادامه جلسه گزارش کمیسیون لوایح دولت در خصوص" لایحه اجاره واستملاک اتباع ودولت های خارجی و سازمانهای بین المللی در جمهوری اسلامی ایران "ارایه شد وتعدادی از مواد آن به تصویب هیئت دولت رسید.