• اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار اقتصادی

چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور برگزار می شود

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر محمدرضا فرنقی زاد گفت: با توجه به اهمیت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت از فعالان حوزه ICT می تواند سرعت پیشرفت کشور را در همه زمینه ها بیشتر کند و جشنواره ملی فاوا، زمینه ای برای معرفی و تقدیر از اندیشمندان ،فعالان و متخصصان این حوزه است.
وی ادامه داد:این جشنواره راس ساعت 9 صبح، با حضور دکتر روحانی، وزراء، مسئولین و کارگزاران حوزه ICT در سالن اجلاس سران برگزارمی شود.
دبیر اجرایی چهارمین جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورگفت: در این دوره از جشنواره با یک بازنگری اساسی و همچنین آسیب شناسی دوره های پیشین، محورهای تخصصی حوزه ICT به شکل تخصصی با حضور اساتید و صاحبنظران حوزه های مختلف ICT شناسایی شد .
وی با تأکید بر محورهای اطلاع رسانی و رسانه- فناوری، تولید و توسعه صادرات- آموزش و تحقیقات- توسعه کاربردهای فناوری اطلاعات- ارزیابی اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات-شبکه های ارتباطی و مخابراتی و پست درگاه ارایه خدمات افزود: این محورها در کارگروه های مختلف با ثبت نام و ارایه مدارک توسط فعالان حوزه در ماه های گذشته، شکل گرفته است.
دکتر فرنقی زاد با بیان این چندین نوبت داوری تخصصی ،افراد ، گروهها، سازمانها وشرکت های فعال در این حوزه ها شناسایی شده اند؛ ادامه داد: در این جشنواره ،چهره های برترحقیقی و قوی در سال 92 معرفی می شوند.