همه ایرانی‌ها از سال آینده بیمه می‌شوند

 قائم مقام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از برنامه‌های سال آینده دولت تحت پوشش بیمه درمانی قرارگرفتن تمام ایرانیان است و درواقع به جای اینکه پول را بین دارا و ندار تقسیم کنیم همه افراد را تحت‌پوشش بیمه قرار می‌دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر ابوالحسن فیروزآبادی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان که ظهر امروز در تالار اجتماعات این اداره کل برگزار شد اظهار کرد: خوزستان از مهم‌ترین و استراتژیک‌ترین استان‌ها برای جمهوری اسلامی ایران است.
وی ادامه داد: به همین دلیل است که رئیس جمهور دولت تدبیر و امید این استان را به عنوان نخستین مقصد سفرهای ریاست جمهوری خود انتخاب کرد.
قائم مقام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: ارقام نشان می‌دهد که مردم با یک تورم 40 درصدی درگیر هستند و قدرت خرید پایین آمده است.
وی با بیان اینکه این شرایط تنها مختص به خوزستان نیست اضافه کرد: ما درگیر یک جنگ بزرگ با قدرت‌های بزرگ جهان هستیم که می‌خواهند ملت ایران در چارچوب‌هایی که آن‌ها مشخص می‌کنند حرکت کنند.
دکتر فیروزآبادی با اشاره به اینکه ملت ایران هیچ‌گاه تسلیم این قدرت‌ها نمی‌شوند اذعان کرد: دولت تدبیر و امید با یک نگاه ملی در راستای حل مشکلات گام برمی‌دارد.
وی از هدفمند شدن پرداخت یارانه‌ها و سبد کالا برای جامعه هدف خبر داد و عنوان کرد: یارانه‌ها در راستای حل مشکلات طبقات فرودست جامعه هدفمند خواهند شد.
دکتر فیروز آبادی تحت پوشش بیمه درمانی قرار گرفتن تمام ایرانیان را از برنامه‌های سال آینده دولت یازدهم بیان کرد و ادامه داد: به جای اینکه پول را بین دارا و ندار تقسیم کنیم همه افراد را تحت پوشش بیمه درمانی قرار می‌دهیم.
وی خاطر نشان کرد: در حوزه بیمه عشایری و روستایی سقف سنی را برداشته‌ایم تا همه روستاییان بتوانند عضو این صندوق شوند و از مزایای بازنشستگی بهره‌مند گردند.
دکتر فیروز آبادی در پایان عنوان کرد: با تمهیداتی که در بودجه 93 اندیشیده شده است و عقلانیت در صحنه‌های دیپلماسی عمومی به آینده امیدوار هستیم.