افزایش پنج برابرى پرداخت وام ودیعه مسکن

معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران گفت: امسال ظرفیت پرداخت وام ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده بیش از 5 برابر افزایش می یابد.

مجیدکیان پور درگفت وگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی دولت، با اشاره به اینکه پرداخت وام ودیعه اسکان موقت در محدوده بافت های فرسوده برای اولین بار در سال گذشته مطرح شده، اظهار داشت: ضمن توافق های به عمل آمده با بانک دی با شرط الزامی بودن تجمیع به میزان عرصه ای 120 متر مربع تعداد 400 واحد مسکونی در محدوده بافت های فرسوده مشمول دریافت وام ودیعه اسکان موقت شدند.
وی با بیان اینکه امسال نیز روند اعطای وام ودیعه اسکان موقت ادامه دارد، گفت: به دلیل کمبود شعب بانک دی در سراسر کشور از آنجا که این بانک همکاری های مستقیمی با بانک صادرات دارد، قرار شده بانک صادرات نیز در این حوزه همکاری کند.
کیان پور افزود: پیش بینی های صورت گرفته در این زمینه حاکی است که امسال ظرفیت پرداخت وام ودیعه اسکان موقت بیش از 5 برابر افزایش می یابد.
معاون وزیر راه و شهر سازی تصریح کرد: امسال نیز مانند سال گذشته وام ودیعه اسکان موقت به مبلغ 12 میلیون تومان، در مراکز استان ها 8 میلیون تومان و در سایر شهر ها 4 میلیون تومان است که با نرخ کارمزد 4 درصد به متقاضیان واگذار می شود.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA