اعطای مدرک علمى به کارمندان در آموزش هاى ضمن خدمت

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور گفت: با توافق وزارت علوم و این معاونت، کارمندان دولت با شرکت در آزمون هایی و گذراندن آموزش های ضمن خدمت مدرک علمی دریافت می کنند.

لطف الله فروزنده دهکردی در گفت وگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی دولت درباره توافق معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور با وزارت علوم درباره اعطای مدرک علمی به کسانی که آموزش های ضمن خدمت می گذرانند، اظهار داشت: کارمندانی که آموزش ضمن خدمت را گذرانده و نمره ارزشیابی آنها بالا باشد، در ساز وکاری که وزارت علوم تعریف می کند در یک آزمون شرکت کرده و آموزش های آنها نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: همچنین تجربه اداری آنها نیز در قالب یک پروژه علمی تنظیم شده و مورد ارزیابی قرار می گیرد.
فروزنده در ادامه اظهار داشت: اگر آموزش های ضمن خدمت کارمندان کاربردی، طبق نیاز نظام اداری و در جهت مهارت، دانش و بینش باشد، وزارت علوم با امتحان علمی، مدرک دانشگاهی اعطا می کند.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، افزود: مدرک این دسته از کارکنان دولت علاوه بر این که مدرک استخدامی است، مدرک علمی نیز محسوب خواهد شد و این باعث می شود تا آموزش های ضمن خدمت هویت واقعی خود را پیدا کند و همچنین لازم نباشد که کارمند برای کسب درجات علمی دانشگاهی وارد دانشگاه شود. از این مسیر هم می تواند مدرک علمی دریافت کند.
وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه این موافقتنامه با وزارت علوم انجام شده و قرار بر این است که از طریق دانشگاه پیام نور این موضوع انجام شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA