اعلام اسامی شركت های دارای مجوز از پورتال ITC.IR

 اسامی شركت هایی كه مجوز فعالیت در حوزه های مرتبط را از سازمان فناوری اطلاعات ایران دریافت كرده اند،‌تنها از طریق پرتال رسمی سازمان اعلام می شود.
به گزارش مركز روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران، بر اساس گزارش های اعلام شده از مراجع مختلف، برخی شركت ها اعلام می كنند كه سرویس های در حال ارائه خود را بر اساس قراردادهای سازمان فناوری اطلاعات ایران و مجوزهای این سازمان ارائه می كنند در حالی كه این امر صحت نداشته و اسامی شركت هایی كه مجوز فعالیت در حوزه های مرتبط را از سازمان فناوری اطلاعات ایران دریافت كرده اند،‌تنها از طریق پرتال رسمی سازمان اعلام می شود.
از جمله این شركت های می توان به مجموعه ای اشاره كرد كه عضو سازمان نظام صنفی استان اصفهان بوده و اعلام كرده مركزی به نام " مركز ثبت و صدور شناسنامه مخصوص اینترنتی" با دریافت مجوز از بخش های ذی ربط راه اندازی كرده است.
بر همین اساس، سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام می دارد كه هیچگونه تاییدیه فعالیت به این مجموعه نداده و با توجه به پیگیری های صورت گرفته،‌ شورای انتظامی نظام صنفی استان استان اصفهان نیز اعلام داشته این سایت خودسرانه اقدام به ایجاد و انتشار این موضوع كرده و اقدام مقتضی در این خصوص صورت گرفته است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA