• اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار اقتصادی

نمایش دستاوردهای درگاه خدمات الكترونیكی ایران در كامتكس اصفهان

 سازمان فناوری اطلاعات ایران به حضور در نمایشگاه مخابرات، اطلاع رسانی و صنایع وابسته استان اصفهان، دستاوردهای به دست آمده در حوزه فناوری اطلاعات در بخش های گوناگون به مخاطبان عرضه كرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران، حضور سازمان در این نمایشگاه مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.
دستاورهای بدست آمده و معرفی خدمات مركز ماهر، توسعه خدمات اكترونیكی و ارائه خدمات از طریق سایت www.iran.ir، پیاده سازی شبكه ملی یادگیری، آخرین اقدام های صورت گرفته در حوزه شبكه ملی اطلاعات و معرفی خدمات سنجش سرعت اینترنت از جمله دستاوردهای سازمان فناوری اطلاعات ایران است كه در این نمایشگاه عرضه شده است.
این گزارش حاكی است، رتقاء دانش ICT و تبادل اطلاعات روز در رابطه با موضوع مرتبط، ارایه و معرفی تکنولوژی های جدید، ارایه دستاوردها و پیشرفت های متخصصان ایرانی در این زمینه، ارتقاء سطح مبادلات تجاری شرکت کنندگان در نمایشگاه با معرفی آنها به متخصصان و ایجاد جو مساعد در جهت ارتباط مستقیم تولیدکنندگان کالا و ارایه دهندگان خدمات مخابراتی و اطلاع رسانی با مشتریان از جمله اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه مخابرات، اطلاع رسانی و صنایع وابسته استان اصفهان محسوب می شود.
لازم به ذكر است، چهارمین نمایشگاه مخابرات، اطلاع رسانی و صنایع وابسته استان اصفهان از عصر دیروز افتتاح و تا 25 مرداد ماه جاری برپا خواهد بود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA