واریز 200 هزار تومان به حساب بازنشستگان کشوری

 دکتر اسدالله عباسی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ازواریز ششمین مرحله مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری به حساب بازنشستگان مشمول خبر داد.

دکتر عباسی با اعلام این مطلب گفت: تاکنون 5 مرحله از مطالبات به مبلغ یک میلیون تومان به حساب بازنشستگان کشوری واجد شرایط واریز شده و در این مرحله نیز بر اساس برنامه ریزیهای صورت گرفته و هماهنگی های به عمل آمده با بانک عامل از ساعت 24 امشب هفتم مرداد ماه مبلغ 200 هزار تومان به حساب بانکی 651 هزار بازنشسته مشمول واریز خواهد شد .

وی افزود: با پرداخت این مرحله مطالبات، در مجموع تاکنون از تعداد 830 هزار بازنشسته مشمول مطالبات بالغ بر 220 هزار نفر از بازنشستگان کشوری به طور کامل تسویه شده است.

دکتر عباسی در پایان ضمن تقدیر از تلاشها و خدمات مسولان صندوق های بازنشستگی در حل مشکلات بازنشستگان و تسریع در پرداخت مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری گفت : تامین رفاه بازنشستگان و حل مشکلات معیشتی آنان از رویکردهای مهم و مورد توجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمانهای تابعه است که خوشبختانه اقدامات حمایتی صندوق بازنشستگی کشوری کاملا در این جهت انجام شده است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA