كسب مدال نقره پرتاب نیزه توسط میرشكاری در فرانسه

«عبدالرسول میرشكاری» در دومین روز مسابقات دوومیدانی قهرمانی معلولان جهان در لیون فرانسه در پرتاب نیزه به مدال نقره دست یافت.

 به گزارش ایرنا، دومین روز مسابقات دوومیدانی قهرمانی معلولان جهان امروز یكشنبه در لیون فرانسه پیگیری شد و عبدالرسول میرشكاری در ماده پرتاب نیزه كلاس T۴۶ با ركورد ۵۲ متر و ۶۲ سانتی متر به مدال نقره این ماده دست یافت.
پرتاب گرانی از كشورهای هند و مصر به ترتیب با ۵۷ متر و چهارسانتی متر و ۵۰ متر و ۲۲ سانتی متر مدال های طلا و برنز این ماده پرتاب ها را از آن خود كردند.
تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولین كشورمان با ۱۱ ورزشكار در این دوره از رقابت های قهرمانی جهان شركت كرده است كه در روز نخست رقابت ها دو مدال طلا كسب كرد.
محسن كائیدی در كلاس F۳۳-۳۴ با پرتاب نیزه به طول ۴۳ متر و ۴۱ سانتی متر و محمد خالوندی در كلاس F۵۷-۵۸ پرتاب نیزه مسابقات قهرمانی جهان معلولین با ركورد ۵۰ متر و ۲۳ سانتی متر از رقیبان خود پیشی گرفتند و به مدال طلا دست یافتند.
تیم ایران در پایان روز دوم مسابقات دوومیدانی قهرمانی معلولان جهان با دو مدال طلا و یك نقره در مكان هشتم جدول رده بندی این رقابت ها قرار گرفت.
در این رقابت ها یك هزار ۱۰۰ ورزشكار از ۹۹ كشور جهان در ۲۰۷ ماده ورزش دوومیدانی معلولان جهان به مدت شش روز با یكدیگر رقابت می كنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA