پیروزی تیم ملی والیبال در برابر آلمان

تیم ملی والیبال ایران در ادامه دیدارهای خود در لیگ جهانی جمعه شب برابر تیم ملی المان در اولین مسابقه به پیروزی رسید تا شگفتی های خود را در این رقابت ها ادامه دهد. 

به گزارش ایرنا، این دیدار در حالی در سالن ۱۲هزار نفری آزادی تهران برگزار شد كه هزاران تماشاگر از ساعت ها قبل در این سالن حضور یافته و ملی پوشان كشورمان را تشویق می كردند.
دراین مسابقه تیم ملی والیبال ایران در سه ست پیاپی و با نتایج ۲۵بر۱۹ و ۲۵بر۱۸ و ۲۵ بر ۲۰ بر آلمان پیروز شد تا سه امتیاز شیرین این مسابقه را از آن خود كند.
این دیدار در هفته هفتم لیگ جهانی والیبال از ساعت ۲۱ آغاز شد.
خولیو ولاسكو از تركیب رحمان داوودی ، فرهاد ظریف، علیرضا مباشری، محمد موسوی ، عادل غلامی، سعید معروف و امیر غفور در ست نخست بازی استفاده كرد.
ملی پوشان والیبال كشورمان در این ست با ارائه بازی منطقی و هماهنگ و سرویس های خود حریف بلند قامت آلمانی را ناكام گذاشتند.
تیم ملی والیبال ایران در ست دوم نیز با تركیب ست اول رحمان داوودی ، فرهاد ظریف، علیرضا مباشری، محمد موسوی ، عادل غلامی، سعید معروف و امیر غفور بازی را آغاز كرد و به برتری ۲۵بر ۱۸ رسید.
ایران در ست سوم نیز اگرچه با دفاع بلندقامتان آلمان مواجه شد، اما توانست این تیم را متوقف كرده و با نتیجه ۲۵بر۲۰ پیروز شود.
ولاسكو در این ست هم از تركیب رحمان داوودی ، فرهاد ظریف، علیرضا مباشری، محمد موسوی ، عادل غلامی، سعید معروف و امیر غفور استفاده كرد. در ست دوم نیز مهدی مهدوی و شهرام محمودی به بازی آمدند.
به این ترتیب ایران از گروه دوم این مسابقات با ناكام گذاشتن آلمان ها در كسب سه امتیاز جواز صعود ایتالیا و روسیه را به دور بعد صادر كرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA