نخستین نمایشگاه و جشنواره تخصصی تبلت و تجهیزات جانبی برگزار می شود

 نخستین نمایشگاه و جشنواره تخصصی تبلت، نوت بوک و تجهیزات جانبی (Iran Tablex 2013)، از تاریخ 12 تا 15 شهریور سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
در نمایشگاه ایران تبلكس 2013، بسیاری از برندهای معتبر ایرانی و خارجی تبلت، نوت بوک، لپ تاپ و سیستم های هوشمند؛ محصولات و خدمات جانبی خود را در معرض دید عموم بازدیدكنندگان قرار خواهند داد.
هم چنین، در نخستین نمایشگاه بین المللی تبلت كه توسط شركت آرانو برگزار می شود، گروه بندی های ویژه ای در نظر گرفته شده است كه در این خصوص می توان به ارایه دهندگان خدمات گارانتی، تعمیرات، نگهداری، آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی محصولات تبلت، نوت بوک و تجهیزات جانبی آن اشاره كرد. در حال حاضر، وب سایت رسمی این نمایشگاه به نشانی www.irantablex.ir ، آماده ارایه اطلاعات تكمیلی در خصوص برگزاری این رویداد به علاقه مندان است.
در همین راستا و به مناسبت برگزاری نمایشگاه یاد شده، اولین همایش بین المللی توسعه دهندگان نرم افزار همراه، تبلت و سیستم های هوشمند (ICMOD 2013)، در تاریخ 13 الی 14 شهریور 92، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. از جمله برنامه های جانبی همایش ICMOD، ارایه سخنرانی های کاربردی، برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی در سطوح تئوری و کاربردی، برگزاری مسابقه بازی های تبلت، مسابقه ایده برتر طراحی نرم افزارهای کاربردی تبلت و موبایل است. در خصوص برنامه های جانبی همایش ICMOD، می توان به ارایه سخنرانی های کاربردی، برگزاری کارگاه های آموزشی در سطوح تئوری و کاربردی، برگزاری مسابقه بازی های تبلت و نوت بوک و مسابقه ایده برتر طراحی نرم افزارهای کاربردی تبلت، نوت بوک و موبایل اشاره كرد. هم چنین پایگاه اطلاع رسانی این همایش به نشانی www.icmod.ir از هم اكنون آماده خدمات رسانی به متقاضیان است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA