24 تیرماه پایان مهلت تکمیل اطلاعات سامانه کارمند ایران

 معاون هماهنگی اجرای مقررات اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت:24 تیرماه سال جاری آخرین مهلت تکمیل درخواست شناسه نیروهای قراردادی قدیمی و نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شده به قراردادی و کارگری موضوع بند الف و ب مصوبه مورخ 1/11/1390 هیئت وزیران در سامانه کارمند ایران توسط تمامی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی است.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، طاهره پورشمسیان با بیان مطلب فوق گفت: تا پایان مهلت قانونی اعلام شده بایستی آخرین اطلاعات کارمندان در این سامانه تکمیل تا تأیید نهایی و صدور شناسه آن توسط معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور صورت پذیرد.
پورشمسیان افزود: یقیناً در صورت پایان مهلت قانونی، دسترسی دستگاه ها به این بخش از سامانه بسته خواهد شد و هرگونه مشکلات ناشی از تأخیر در خصوص این مهم متوجه دستگاه ذیربط خواهد بود.
وی در ادامه ضمن تقدیر از فعالیتها و زحمات ارزشمند مدیران و کارشناسان امر در خصوص رفع مشکلات سامانه کارمند ایران اظهار داشت: سامانه کارمند ایران یک پدیده بزرگ در نظام اداری کشور است و برکات و نتایج آن در آینده بسیار نزدیک مشاهده خواهد شد.
پورشمسیان که در نشست سراسری مدیران اداری مالی دستگاه های اجرایی کشور سخن می گفت، شکل گیری سامانه کارمند ایران را یک ضرورت اداری دانست و اذعان داشت: به حول و قوه الهی و تلاش همه جانبه مدیران و کارشناسان نظام اداری کشور این امر مهم در سال جاری به نتیجه نهایی خواهد رسید.
وی خبر از ارتقای پهنای باند این سامانه از 150 مگا بایت به 300 مگا بایت با دستور و پیگیری ویژه معاون رئیس جمهور داد و افزود: با این حرکت ارزشمند انشاا... بار ترافیکی و برخی مشکلات ناشی از آن در این بخش به صورت کامل مرتفع خواهد شد.
معاون هماهنگی اجرای مقررات اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ضمن ابراز رضایت در خصوص توسعه سامانه کارمند ایران در سراسر کشور گفت: همکاران ما در این بخش همواره آماده اند تا با همفکری و همکاری بیشتر با مدیران و کارشناسان ذیربط در مجموعه دستگاههای اجرایی کشور نسبت به ارتقاء و کارآمدی سامانه اقدام کنند.
وی در پایان خبر از حذف کامل روش های دستی در بخش های مرتبط در نظام اداری کشور داد و اذعان داشت: با تکمیل نهایی سامانه کارمند ایران هرگونه نیاز به انجام امور به روش دستی و سنتی حذف و تمامی مراحل بصورت کامل از طریق سامانه اجرایی خواهد شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA