آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 92

توزیع کارت‌های شرکت در آزمون سراسری سال 92 از امروز آغاز شد و تا روز چهارشنبه 5 تیرماه ادامه دارد.
به گزارش واحد مرکزی خبر، داوطلبان می توانند برای مشاهده و پرینت کارت‌ها و دفترچه راهنمای شرکت در آزمون به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی نام نویسی کرده‌اند؛ باید در زمان دریافت کارت ورود به جلسه علاوه برکارت گروه آزمایشی خود،کارت آزمون دیگر گروه‌هایی را که در آن متقاضی شده ‌اند،دریافت کنند.
داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون باید تا 5 تیربا مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد کردن اطلاعات مندرج بر روی کارت اعتباری ثبت‌ نام خود یا شماره شناسنامه یا شماره پرونده و کد رهگیری و شماره شناسنامه، یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.
اطلاعیه راهنمای سازمان سنجش درباره تاریخ ،چگونگی پرینت کارت و محل رفع نقص کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون سراسری سال 1392 نیز همزمان با توزیع کارت بر روی سایت اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفته است و در نشریه پیک سنجش نیز منتشر خواهد شد.
در آزمون امسال یک میلیون و 83 هزار و 571 داوطلب ثبت نام کرده اند .
این آزمون ششم ، هفتم و هشتم تیر در 358 شهرستان و 14 کشور خارجی برگزار می شود.
در نوبت صبح پنجشنبه ششم تیر آزمون داوطلبان گروه علوم ریاضی و فنی و عصر پنجشنبه آزمون گروه هنر و صبح جمعه هفتم تیر آزمون گروه علوم تجربی و عصر جمعه آزمون گروه زبانهای خارجی برگزار می شود.
آزمون داوطلبان گروه علوم انسانی نیز صبح شنبه هشتم تیر برگزار می شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA