نایب قهرمانی ایران در کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا

در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان آسیا که در پوکت تایلند برگزار شد، تیم ایران پس از تیم کره جنوبی و تنها با یک اختلاف یک امتیاز به عنوان نایب قهرمانی دست یافت. تیم ایران در این رقابتها موفق به کسب 2 مدال طلا، یک نقره، دو برنز شد و 57 امتیاز به دست آورد . 

در این مسابقات كه به مدت دو روز در شهر پوكت تایلند برگزار شد، تیم ایران بعد از كره جنوبی بر سكوی دوم آسیا ایستاد.

در پایان این مسابقه ها، تیم های كره جنوبی، ایران و قزاقستان به ترتیب با ۵۷، ۵۶ و ۵۴ امتیاز در مكان های نخست تا سوم قرار گرفتند.

در روز دوم و پایانی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا در وزن 50 کیلوگرم رضا خدری از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

ضمنا محمد مدرسی در وزن 120 کیلوگرم نیز که در دور اول استراحت داشت، در دور دوم در 2 تایم و با نتیجه 6 بر صفر مقابل کیم مین سئوک از کره جنوبی نتیجه را واگذار کرد، اما با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال به گروه شانس مجدد راه یافت. مدرسی در این مرحله ابتدا ژانگ از چین را با نتیجه 6 بر 4 شکست داد اما در دیدار رده بندی مقابل بولات بگجانوف از قزاقستان با نتیجه 4 بر صفر کشتی را واگذار کرد و پنجم شد.

بدین ترتیب تیم کشتی فرنگی ایران امروز صاحب مدالی نشد و با 2 مدال طلا، یک نقره و 2 برنز و عنوان نایب قهرمانی به کار خود پایان داد.
برای ایران یوسف قادریان (84 کیلوگرم) و سیدمصطفی صالحی‌زاده (96 کیلوگرم) طلا گرفتند. رامین طاهری (66 کیلوگرم) به مدال نقره رسید و بهروز ملکی (55 کیلوگرم) و فرشاد رستمی‌کیا (74 کیلوگرم) صاحب گرد‌ن‌آویز برنز شدند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA