ملت با حركت مقتدرانه روز جمعه، دشمن را بار دیگر ناكام و ناامید خواهد كرد

رهبر معظم انقلاب اسلامی قانون گرایی را گفتمان تحسین برانگیز ملت در انتخابات ۲۴ خرداد خواندند و با تجلیل از شور و شوق مبارك مردم برای شركت در انتخابات تأكید كردند: حضور حداكثری در پای صندوق های رأی، از هر چیز دیگر برای كشور مهمتر است 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز چهارشنبه در خجسته میلاد اسوه «عشق و ایمان و ایثار» حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در دیدار پرشور هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، افزودند: ملت با حركت مقتدرانه روز جمعه، ارتباط و اتصال مستحكم خود را با نظام اسلامی اثبات و دشمن را بار دیگر ناكام و ناامید خواهد كرد.
ایشان با تبریك میلاد پربركت حضرت امام حسین (ع)، شور و اشتیاق انتخاباتی ملت را نشان دهنده شكل گیری حماسه سیاسی برشمردند و افزودند: حماسه سیاسی از همین امروز شروع شده و انشاءالله روز جمعه با امید، توكل و همت مردم، به نقطه اوج خود خواهد رسید و به معنای واقعی تحقق خواهد یافت.
رهبر معظم انقلاب اسلامی، انتخابات ۲۴ خرداد را برخوردار از رنگ و بویی خاص دانستند و افزودند: دشمنان اسلام و انقلاب و ایران، همه امكانات مالی، رسانه ای و سیاسی خود را بكار گرفتند تا مردم را از نظام جدا و به «انتخابات و دستگاه برگزار كننده آن» بدبین كنند اما ملت روز جمعه با حضور حداكثری در پای صندوق های رأی، ارتباط و اتصال مستحكم خود را با نظام اسلامی اثبات می كند و با نمایش قدرت عظیم خود، دشمن را بار دیگر شكست خورده و مأیوس خواهد ساخت.
حضرت آیت الله خامنه ای، انتخابات ۲۴ خرداد را تجربه ای مهم و بزرگ برای ملت ایران برشمردند و خاطرنشان كردند: حضور یكپارچه، متحد، پرشور، قدرتمند و امیدوارانه ملت در انتخابات و حفظ و تقویت اعتماد متقابل مردم و مسوولان موجب یأس دشمن، كاهش فشارها و از دست رفتن كارایی دشمن می شود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی روال انتخابات را تا امروز روالی خوب خواندند و افزودند: گفتمان مردم در این انتخابات، قانونگرایی است و همه مردم در همه جا از ضرورت پایبندی به قانون سخن می گویند كه این مسئله، بسیار با ارزش و برجسته است.
ایشان، عدم تبعیت از قانون را مبنای حوادث سال ۸۸ دانستند و خاطرنشان كردند: مردم و كشور از آن بی قانونی لطمات فراوان دیدند و این واقعیت باعث شده، ملت در انتخابات پیش رو درباره ضرورت قانونگرایی، كاملاً حساس باشد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در همین زمینه افزودند: مسئولان و نامزدهای مختلف و محترم هم تاكنون جهات قانونی را رعایت كرده اند كه انشاءالله این روند ادامه خواهد یافت.
حضرت آیت الله خامنه ای، سخنان هشت نامزد با هشت گرایش و هشت نوع نگاه را در مناظره های صدا و سیما، باعث آگاهی مردم از افكار و دیدگاه های مختلف نامزدها و نشان دهنده آزادی بیان در ایران اسلامی خواندند و با قدردانی از این حركت مفید و با ارزش رسانه ملی افزودند: تهمت زنندگان به نظام جمهوری اسلامی سال ها نعره می زدند كه در ایران آزادی نیست و تریبون نمی دهند اما اكنون خجالت زده شده اند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور كامل همه جریان های سیاسی و فكری كشور در مناظره ها و بیان دیدگاه های متفاوت را از نقاط قوت انتخابات امسال دانستند و افزودند: البته من درباره بعضی حرف هایی كه در مناظره ها زده شد، حقایق و مطالبی دارم كه انشاءالله بعد از انتخابات بیان خواهم كرد اما به هر حال این حركت خیلی خوب و خوشحال كننده بود.
حضرت آیت الله خامنه ای گرایش های پرشور مردم در انتخابات امسال را مشابه شور و شوق انتخابات سال ۸۸ خواندند و در عین حال افزودند: خوشبختانه امسال از بی ادبی و بی احترامی كه گاه در احساسات و گرایشات سال ۸۸ بروز می كرد خبری نیست كه این پیشرفت بسیار با ارزش را باید شكرگذاری كرد.
ایشان، حضور حداكثری در پای صندوق های رأی را مهمترین و اولین توصیه و خواست خود اعلام و تأكید كردند: این حضور عمومی، از هر چیز دیگر برای كشور مهمتر است و به همین علت حتی كسانی كه فقط دلبسته به ایران هستند، باید در انتخابات حضور یابند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA