آغاز ‌پیش‌فروش تابستانی بلیت‌ اتوبوس

 رئیس سازمان راهداری با بیان اینکه به تمامی ادارات کل حمل و نقل و شرکت‌های مسافری ابلاغ شده تا نسبت به پیش‌فروش بلیت‌های اتوبوس برای ایام تابستان اقدام کنند، از آغاز طرح سفر‌های تابستانی از همین هفته خبر داد.

شهریار افندی‌زاده در گفت‌وگو با فارس با اشاره به بکارگیری امکانات طرح سفر‌های تابستانی از هم‌اکنون در جاده‌های کشور، اظهار داشت: به دلیل تعطیل بودن مدارس و تعطیلات پیش رو، بکارگیری امکانات طرح‌های تابستانی از هم‌اکنون متناسب با تقاضا به تمامی ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها ابلاغ شده است تا با توجه به نیاز محورها، این امکانات وارد شبکه‌های جاده‌ای کشور شود.

وی تصریح کرد: در واقع کمی زودتر طرح تابستانی را آغاز کردیم تا بهترین خدمات به مسافران در تعطیلات پیش‌ رو ارائه شود البته این خدمات متناسب با تقاضا و زمان خواهد بود.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصریح کرد: از این هفته نیروهای سازمان راهداری در پایانه‌های مسافری مستقر هستند، و مسافران می‌توانند هر گونه پیشنهاد، شکایت و انتقاد خود را به دفاتر سازمان راهداری در این پایانه‌‌ها ارائه دهند.

افندی‌زاده اضافه کرد: همچنین به شرکت‌های حمل و نقلی و ادارات کل حمل و نقل و پایانه‌های استان‌ها ابلاغ شده است که از هم‌اکنون نسبت به پیش‌فروش‌ بلیت‌های اتوبوس اقدام کنند یعنی امکانات برای مسافران تابستان از هم اکنون برای مسافران البته متناسب با نیاز، فراهم شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی از آماده‌باش راهدارخانه‌ها در تمامی محور‌های مواصلاتی از 10 خرداد به دلیل تعطیلات پیش‌ رو خبر داد و گفت: طی این ایام اغلب جاده‌ها بخصوص محور‌های منتهی به شمال کشور بسیار پرتردد هستند به همین دلیل سازمان راهداری حمل و نقل جاده‌ای از روز دهم خردادماه آماده‌باش را به تمام راهدارخانه‌های کشور اعلام کرده است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای یادآور شد: در تعطیلات پیش‌رو اکیپ‌های راهداری و بخش‌های مختلف حمل و نقل جاده‌ای آماده هستند تا سفرهای ایمن و مناسبی برای مسافران فراهم شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA