پرداخت افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان تا پایان خرداد

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تا پایان خرداد امسال خبر داد .
به گزارش واحد مرکزی خبر، اسدالله عباسی در حاشیه برگزاری جشنواره علی‌اکبر(ع) ویژه جوانان دارای توانایی های خاص گفت: رایزنی‌های لازم در این زمینه انجام شده است و هیچ مشکل اعتباری وجود ندارد.
این در حالی است که خبازها رییس کانون عالی کارگران بازنشسته سازمان تامین اجتماعی در تاریخ بیست و چهارم اردیبهشت امسال در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر به نقل از مسئولان این سازمان از تاخیر در پرداخت اضافه حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان خبر داد و گفت : احتمالا افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان تیر و یا مرداد ماه پرداخت می شود.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی همچنین تشکیل شورای عالی معلولان را یکی از برنامه های این وزارتخانه در سال 92 دانست و گفت: به زودی این شورا فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
وی افزود:تمامی برنامه‌ها و اهداف جامعه هدف بهزیستی در این شورا تدوین و نهایی خواهد شد.
عباسی یکی دیگر از برنامه‌های امسال دولت را پرداخت حق پرستاری معلولان ضایع نخاعی که در منزل نگهداری می‌شوند دانست و گفت: سازمان بهزیستی موظف شده است هزینه پرستاری این معلولان را به طور 100 درصد پرداخت کند.
تجلیل ازبرگزیدگان جشنواره حضرت علی اکبر
از 21 نفر از برگزیدگان جشنواره حضرت علی اکبر (ع) ویژه جوانان دارای توانایی های خاص با حضور وزیران تعاون،کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان تجلیل شد.
برگزیدگان این جشنواره از میان هزارو 560 معلول درمحورهای علمی پژوهشی،هنری، ورزش، استقلال فردی و ویژه انتخاب و معرفی شدند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA