اتصال 900 نقه در اصفهان به شبكه ملی اطلاعات

 در تلاش هستیم تا بر اساس قانون، زمینه مشاركت بخش خصوصی در پیاده سازی دولت الكترونیكی را فراهم كنیم.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران، مهندس علی حكیم جوادی در مراسم امضاء توافق نامه مشاركت و سرمایه گذاری در ارائه خدمات الكترونیكی در استان اصفهان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: دولت ها قادر نیستند وظایف خود را در حوزه ICT به تنهایی اجذایی كنند و در این راستا نیازمند استفاده از توان بخش خصوصی هستند.
وی افزود: استان اصفهان، جایگاه ویژه ای در پیاده سازی دولت الكترونیكی دارند و این استان از لحاظ زیرساختی، یكی از استان های برتر در كشور محسوب می شود.
معاون وزیر ارتباطات با بیان این مطلب كه بیش از 900 نقطه دراستان اصفهان به شبكه ملی اطلاعات متصل شده اند تصریح كرد: اصفهان یكی از استان های پیشتاز در پیاده سازی شبكه ملی اطلاعات محسوب می شود.
وی خاطرنشان كرد: امیدواریم در آینده بخش عمده ای از تولید ناخالص این استان به محصولات ارتباطات و فناوری اطلاعات تعلق گیرد.
این گزارش حاكی است، توافق نامه مشاركت و سرمایه گذاری در ارائه خدمات الكترونیكی میان سازمان فناوری اطلاعات ایران، استانداری اصفهان و سازمان نظام صنفی رایانه ای كشور به امضاء رسیده است.
بر اساس این توافق نامه، ارائه خدمات الكترونیكی دستگاه های اجرایی در سطح استان اصفهان با تكیه بر پتانسیل های توافق كنندگان و سرمایه گذاری شركت یا شركت های معرفی شده از طرف نظام صنفی با اولویت شركت های بومی اجرایی می شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA