از ابتدای تیرماه خودروهای یورو 2 شماره‌گذاری نمی‌شود

 رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه پایان خردادماه سال جاری، پایان مهلت خودروسازان برای ارتقای سطح استاندارد محصولات‌شان است، گفت: از ابتدای تیرماه خودروهای یورو 2 شماره‌گذاری نمی‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از فارس ،محمدجواد محمدی‌زاده درباره پایان مهلت خودروسازان برای ارتقای سطح استاندارد محصولاتشان، اظهارداشت: سازمان محیط زیست از ابتدا با دادن مهلت دوباره به خودروسازان مخالف بود اما بنابر مصلحت دولت در پایان فروردین ماه سال جاری، 2 ماه به این شرکت‌های صنعتی مهلت داده شد تا اصلاحات لازم را در فرآیند تولید انجام دهند.
رئیس سازمان محیط زیست افزود: دولت اعلام کرده که این مصوبه برای آخرین بار تمدید شده است، بر همین اساس قطعاً مهلت ارتقای سطح استاندارد محصولات خودروسازان تمدید نخواهد شد.
وی درباره شماره‌گذاری خودروهای یورو2، متذکر شد: از نظر سازمان محیط زیست دیگر خودروهای یورو2 از ابتدای تیرماه سال جاری شماره‌گذاری نمی‌شوند.
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه شماره‌گذاری خودروهای یورو2 منوط به تغییر مصوبه دولت است، خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که دولت اعلام کرده است که این مصوبه برای آخرین بار تمدید شده است

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA