تیم‌ملی زیر16سال ایران نایب‌قهرمان تورنمنت قزاقستان

 تیم ملی زیر 16 سال ایران در فینال تورنمنت ریاست جمهوری قزاقستان، به مقام نایب قهرمانی رسید.

دیشب دیدار فینال رقابتهای تورنمنت ریاست جمهوری قزاقستان در ورزشگاه آستانه بین تیم های قزاقستان و ایران برگزار شد.

در این بازی نزدیک و حساس شاگردان مصطفی قنبرپور بازی بسیار قابل قبول و برتری را نسبت به حریفشان نشان دادند اما نتوانستند از فرصت هایشان به خوبی استفاده کنند.

ایران با وجود شایستگی در این بازی در آخرین دقایق بازی و در دقیقه 82 دروازه اش باز شد و پس از آن هم موقعیت هایی برای به تساوی کشاندن بازی هم داشت اما به گل نرسید تا بازی با همان نتیجه یک بر صفر به پایان برسد و قزاقستان به مقام قهرمانی و ایران به نایب قهرمانی رقابتهای تورنمنت ریاست جمهوری قزاقستان برسد.

در مراسم پایانی رقابتها بهترین های رقابتها اعلام شد و وحید افتاری از ایران به عنوان بهترین وفنی ترین بازیکن این تورنمنت اعلام شد و جایزه ویژه اش را دریافت کرد.

همچنین ایران با یک گل خورده، بهترین خط دفاع بازیها شد و با توجه به اینکه همه تیم های حاضر رده سنی زیر17 سال بودند، تیم ملی زیر16 سال ایران جوانترین تیم رقابتها شد.

تیم ملی زیر16 سال درحال آماده سازی برای حضور در رقابتهای مرحله مقدماتی قهرمانی آسیاست که تابستان امسال در پاکستان برگزار می شود. ایران در مرحله مقدماتی و در گروه پنجم با تیم های ملی امارات، پاکستان و سریلانکا همگروه است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA