اختصاص سهمیه سوخت ویژه معلولان و جانبازان

 رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور از اختصاص سهیمه سوخت برای معلولان و جانبازان خبر داد و گفت: این سهمیه بین دو تا هفت لیتر در روز برای هر نفر در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایرنا، مجتبی شفیعی در جمع خبرنگاران افزود: این سهمیه با توجه به نیاز معلولان و جانبازان کشور به ترددهای اضافی با خودروهای شخصی و خدمات مازاد بر معمول به دلیل نیاز به خدمات پزشکی و درمانی و همچنین به دلیل عدم تمایل این گروه از بهره مندی خدمات حمل و نقل عمومی برای آنها در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی ها و با پیشنهاد ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور ، 200 هزار لیتر برای جانبازان و 50 هزار لیتر برای معلولان در نظر گرفته شد که مورد موافقت رییس جمهور قرار گرفت.

رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور اظهار داشت: معلولان از طریق سازمان بهزیستی و جانبازان از طریق بنیاد شهید می توانند از این سهمیه بهره مند شوند.

شفیعی گفت: سهمیه سوخت ویژه معلولان و جانبازان پس از انجام هماهنگی های لازم در خرداد یا تیرماه امسال در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

وی افزود: این سهمیه سوخت به دو روش یا از طریق کارت های ویژه یا جبران ما به التفاوت هزینه سوخت در اختیار معلولان و جانبازان قرار می گیرد که بعدا با هماهنگی های لازم، یکی از این دو روش اجرا می شود.

رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور یادآور شد: میزان سهمیه سوخت در نظرگرفته شده برای معلولان و جانبازان بر اساس میزان معلولیت و نیاز به سوخت با توجه به سیاست های این دو نهاد (بهزیستی و بنیاد شهید) بین دو تا هفت لیتر در روز در نظر گرفته شده است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA