توزیع کارت نخستین دوره آزمون های سراسری سنجش مهارت

 معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور اعلام کرد : توزیع کارت نخستین آزمون سراسری سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای پایان دوره کارآموزان مراکزآموزش فنی و حرفه ای سال 92 از فردا شروع می شود که به مدت 2 روز ادامه می یابد.

 ˈکورش پرندˈ افزود: نخستین آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) روز پنج شنبه 26 اردیبهشت ماه و نخستین آزمون سراسری سنجش مهارت سال جاری پایان دوره کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای روز جمعه هفته جاری (27 اردیبهشت)برگزار می شود.

وی گفت: 183 هزار و 735 نفر در نخستین آزمون سراسری سنجش مهارت سال جاری (27 اردیبهشت ماه) ثبت نام کرده اند که از این تعداد 84 هزار و 977 نفر مرد و 98 هزار و 758 نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شرکت این متقاضیان در آزمون فراهم شده است.

پرند ادامه داد:52 هزار و 866 نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان که روز 26 اردیبهشت ماه برگزار می شود، ثبت نام کرده اند که از این تعداد 52 هزار و 847 نفر مرد و 19نفر زن هستند.

به گفته وی، 40 هزار و 58 نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنایع دستی، فرش و نان و غله و... که روز 26 اردیبهشت ماه برگزار می شود، ثبت نام کرده اند که از این تعداد 9 هزار و 460 نفر مرد و 30 هزار و 598 نفر زن هستند.

وی افزود: مرحله کتبی نخستین آزمون سنجش مهارت سال جاری درحوزه صنعت ساختمان،تفاهمنامه ها( صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) در182حرفه به صورت هماهنگ کشوری، پنجشنبه هفته جاری (26 اردیبهشت ماه) و همچنین نخستین آزمون هماهنگ پایان دوره کارآموزان در سال 1392 مراکز آموزش فنی و حرفه ای دو بخش دولتی و آزاد در یکهزار و 200 حرفه روز جمعه (27 اردیبهشت ماه)به طور همزمان در 34 حرفه همسان در سراسر کشور، برگزار می شود.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش های صنعت ساختمان،تفاهمنامه ها( صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) که پیشتر در موعد مقرر برای شرکت در آزمونهای مذکور ثبت نام کرده اند، باید از 23 تا 25 اردیبهشت ماه با مراجعه به سامانهhttp://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

پرند ادامه داد : همچنین متقاضیان شرکت در نخستین آزمون سراسری سنجش مهارت در سال 1392( کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) که پیشتر برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام کرده اند، از تاریخ 23 تا 25 اردیبهشت ماه با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA