«بدهی متفرقه» در قبوض گاز ۴۰۰ هزار مشترک

 سخنگوی شرکت ملی گاز ایران گفت: بند «بدهی متفرقه» در قبوض 400 هزار مشترکی ایجاد شد که آخرین قبض که برای زمستان سال گذشته است را دریافت نکرده بودند و در ماه‌های آتی این بند حذف می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فارس ،مجید بوجارزاده  با اشاره به بند "بدهی متفرقه" که در قبوض گاز برخی از مشترکین آمده است، گفت:شرکت گاز استان تهران در تقسیم بندی که اخیرا انجام شد به شرکت گاز تهران بزرگ تقسیم و توابع مانند کرج نیز از پوشش شرکت گاز تهران بزرگ خارج شدند.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: در این تفکیک و جابه جایی که در سال گذشته انجام شد برای 400 تا 500 هزار مشترک به دلیل مسائل فنی آخرین قبض گاز که متعلق به اسفند ماه سال 91 است صادر نشد.

وی تصریح کرد: از این جهت هزینه گاز بهای این گروه از مشترکین در بندی به عنوان "بدهی متفرقه" آمده است که مربوط به دوره گذشته و زمانی است که قبوض گاز را دریافت نکرده اند.

بوجارزاده خاطرنشان کرد: با تسویه بدهی این گروه از مشترکین که در قبوض آنها این بند افزوده شده است در دوره های آتی دیگر این بند در قبوض نخواهد آمد و روال صدور قبوض در تهران بزرگ به حالت گذشته باز خواهد گشت و اگر بدهی در قبوض قبلی باشد در بند بدهی گذشته می آید.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA