عدم افزایش شهریه مهدهای کودک تا شهریور

 معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از عدم افزایش شهریه مهدهای کودک تا شهریورماه سال جاری خبر داد و گفت: با مهدهای کودک که خودسرانه شهریه ها را افزایش داده اند برخورد می شود.

به گزارش مهر، محمد نفریه افزود: در حال حاضر بیش از 15 هزار مهد‌کودک در سراسر کشور فعالیت می کنند که تعداد زیادی از این مهدها در روستاها دایر هستند.

وی به ساماندهی شهریه مهدهای کودک اشاره و تاکید کرد: دراین بخش نابسامانی هایی در کشور وجود دارد به همین دلیل سال گذشته در شهریور ماه جلسه ای سه جانبه با حضور سازمان حمایت از مصرف کننده، کانون همیاری مهدهای کودک و همچنین مسئولان بهزیستی برگزار و طی آن تصمیم گرفته شد که هر گونه تغییر در نرخ شهریه‌ها هر سال در شهریورماه اعلام شود.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: شهریه های مهدهای کودک در سال افزایشی نداشته است و دستورالعملی دراین خصوص نداریم و باید دراین خصوص نیمه دوم سال تصمیم گیری شود.

نفریه افزود: هر گونه افزایشی در شهریه های مهدهای کودک غیر قانونی بوده و تخلف محسوب می شود و والدین میتوانند با شماره پیامک 30008530 تخلفات را به بخش بازرسی سازمان بهزیستی اعلام کنند و مطمئن باشند با آن برخورد خواهد شد .

وی در مورد نرخ شهریه ها نیز گفت: شهریه مهدهای کودک براساس مناطق، شهر و استانهای مختلف متفاوت خواهد بود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA