قیمت مسکن مهر تهران، افزایش نمی یابد

 قائم ‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: پس از افزایش قیمت مسکن مهر به ازای هر مترمربع تا حداکثر 40 هزار تومان در پارسال، دیگر افزایش قیمتی نداریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، فریبرز واحدی تاکید کرد: این افزایش قیمت به دلیل افزایش هزینه مصالح ساختمانی اجتناب ناپذیر بود و پیمانکاران هم خواهان افزایش قیمت ها بودند تا کارها به سرعت اجرا شود.
وی در باره طرح مسکن ویژه تهران هم گفت: این طرح ویژه متوقف نمی‌شود و واگذاری مسکن آن از شهریور به صورت محله‌ای خواهد بود و ممکن است در اواخر خرداد هم واگذار کنیم.
مدیر کل راه وشهرسازی استان تهران گفت: مزیت اصلی مسکن ویژه تهران این است که مجتمع های آپارتمانی با واحدهای کمتر و در طبقات محدود ساخته می شوند.
آقای واحدی مزیت دیگر مسکن ویژه تهران را تقسیط 70% قیمت زمین در موعد تحویل مسکن اعلام کرد و گفت: مبنای قیمت گذاری زمین هم سال 1391 است که در مقایسه با سال آینده حتما مناسب خواهد بود.وی افزود: واحد های مسکن ویژه در پنج طبقه ساخته می شود و مشاعات آن هم زیاد است.
مدیر کل راه وشهرسازی استان تهران تاکید کرد: کسانی که وضع مالی مناسبی دارند می توانند از خدمات مسکن ویژه استفاده کنند و افرادی که وضع مالی متناسب با این طرح را ندارند می توانند از طرح های مسکن مهر شهرهای جدید و همچنین مسکن ویژه شهر پردیس استفاده کنند .
واحدی گفت: در شهرهای بالای 25 هزار نفر حدود 20 هزار واحد مسکن مهر آماده واگذاری است و 15هزار واحد مسکن در پردیس و 30 تا 40 هزار واحد مسکن تا خرداد در پرند واگذار می شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA