نام نویسی بیش از 29 هزار نفر در کاروان های حج تمتع سال 92

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت از نام نویسی 29 هزار و 522 نفر در کاروان های حج تمتع سال 92 خبر داد. 

ˈ غلامرضا رضاییˈ افزود: از مجموع 59 هزار و 284 نفر ظرفیت اعلام شده برای حج تمتع امسال، هنوز 29 هزار و 722 نفر برای نام نویسی در کاروان ها اقدام نکرده اند.

این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت با بیان اینکه نام نویسی در کاروان های حج تمتع سال 92 از 29 و 30 فروردین ماه امسال آغاز شده است اضافه کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، 50 درصد از مجموع ظرفیت اعلام شده می توانند به صورت اینترنتی در کاروان ها نام نویسی کنند.

به گفته رضایی تا کنون پیش بینی های صورت گرفته تحقق یافته و حدود 40 تا 50 درصد مشمولان تمتع امسال در کاروان ها نام نویسی کرده اند.

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت تاکید کرد: مشمولان تمتع سال 92 برای نام نویسی در کاروان ها از زمان آغاز ثبت نام حدود یک هفته مهلت دارند و در صورت تکمیل نشدن ظرفیت کاروان ها، اولویت های جدید فراخوان می شوند.

رضایی حداقل و حداکثر هزینه اعزام به تمتع امسال را 9 و 12 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: نام نویسی کنندگان در کاروان ها، به مدت یک هفته پس از نام نویسی مهلت دارند تا مبلغ انتخابی را به حساب کاروان ها یا دفاتر زیارتی واریز کنند.

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت علت افزایش هزینه های اعزام به حج تمتع پیش رو را افزایش نرخ دلار در کشور عنوان کرد و گفت: سال گذشته دلار به قیمت یک هزار و 226 هزار تومان می شد و امسال با قیمت دو هزار و 600 تا 700 تومان تهیه می شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA