اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز

 سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 92 ، دوشنبه 26 فروردین اعلام خواهد شد.
به گزارش واحد مرکزی خبر،دکتر حسین توکلی افزود: نتایج از ساعت 14/30 دقیقه روز یاد شده ، بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh .org قرار می گیرد.
وی اضافه کرد : داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می تواننند از 29 فروردین تا اول اردیبهشت ، حداکثر 50 کدرشته محل را در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت : با توجه به ظرفیت کدرشته محل دانشگاه ، براساس اولویت کدرشته های انتخابی ، نمره آزمون و دیگر ضوابط همچون سهمیه ها ، داوطلبان از بالاترین نمره تا چند برابر ظرفیت برای مصاحبه علمی در 5 کد رشته محل ، به دانشگاه ها معرفی خواهند شد.
توکلی با اشاره به این که زمان مصاحبه علمی داوطلبان از اوایل تیر آغاز می شود ، افزود : گزینش نهایی نیز بر اساس نمره کل افراد به صورت 50 درصد نمره علمی آزمون و 50 درصد نمره مصاحبه لحاظ می شود.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پذیرش افراد در مرحله مجاز به انتخاب رشته ، به این معنای نیست که این افراد حتما برای مصاحبه علمی به دانشگاه ها معرفی خواهند شد.
توکلی تصریح کرد :اسامی حدود 13 هزار نفر پذیرفته شده نهایی آزمون نیمه متمرکز دکتری ، نیمه دوم شهریور سال 92 اعلام خواهد شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA