ثبت نام چهاردهمین مسابقات ملی مهارت

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: ثبت نام شرکت در چهاردهمین مسابقات ملی مهارت در مراکز آموزش فنی و حرفه ای سراسر کشور تا 27 اردیبهشت ماه سال جاری ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، ˈکورش پرندˈ ، افزود: ثبت نام از متقاضیان شرکت در این دوره از مسابقات ملی مهارت شروع شده و تا بیست و هفتم اردیبهشت ماه در مراکزآموزش فنی وحرفه ای سراسر کشور انجام می شود.

وی با اشاره به شرایط سنی داوطلبان اظهار داشت: شرط سنی برای داوطلبان رشته های ساخت و تولید تیمی و مکاترونیک متولدین یازدهم دیماه سال 1368 به بعد و برای سایر رشته ها یازدهم دیماه سال 1371 به بعد است.

پرند تصریح کرد : مسابقات مهارت هرساله در سه مرحله شهرستانی، استانی و ملی برگزار می شود که مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات خرداد ماه ، مرحله استانی مردادماه و مرحله کشوری مهرماه سال جاری برگزار می شود.

وی ادامه داد: جوانان ماهر شامل کارآموزان و آموزش دیدگان آموزش فنی وحرفه ای ، هنرجویان آموزش و پرورش در رشته های کار و دانش ، فنی و حرفه ای و نظری ، دانشجویان آموزشکده های فنی و حرفه ای و آموزش عالی و همچنین کارگران واحدهای صنعتی و صنفی می توانند در این دوره از مسابقات ملی مهارت شرکت کنند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تاکید کرد: علاقمندان به شرکت دراین دوره از مسابقات مهارت می توانند حداکثر تا تاریخ 27 اردیبهشت ماه با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای سراسر کشور نسبت به ثبت نام خود به صورت الکترونیکی و از طریق پرتال جامع سازمان اقدام کنند.

وی تصریح کرد: مرحله شهرستانی مسابقات مهارت در ابتدا به صورت آزمون کتبی و به طورهمزمان درکشور برگزار می شودکه ازمیان قبول شدگان مرحله شهرستانی با برگزاری آزمون عملی نسبت به انتخاب نفرات برتر و معرفی به مرحله استانی اقدام خواهد شد.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت: چهاردهمین مسابقات ملی مهارت در 29 رشته آموزشی شامل: پلی مکانیک، تأسیسات الکتریکی، فناوری اطلاعات،راهکارهای نرم افزاری برای تجارت، آجرچینی، کاشیکاری دیوار و کف، طراحی گرافیک، الکترونیک، مکاترونیک، تبرید و تهویه، لوله کشی و گرمایشی، کابینت سازی (چوبی)، طراحی وب، طراحی مهندسی مکانیک، رباتیک، فناوری خودرو، صافکاری خودرو، نقاشی خودرو، تراش CNC، فرز CNC، طراحی فضای سبز، اتصالات چوبی، ساخت و تولید، جواهرسازی، کنترل صنعتی، فناوری اطلاعات – مدیریت سیستمهای تحت شبکه، جوشکاری، آشپزی، قنادی ( شیرینی پزی )، فناوری مد ( خیاطی ) برگزار شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA