پیگیری مجدانه تكالیف برنامه پنجم در سال جاری

 با برنامه ریزی های صورت گرفته، تكالیف برنامه پنجم در بخش فناوری اطلاعات به صورت مجدانه پیگیری خواهد شد چرا كه معتقدیم تنور این برنامه باید همچنان داغ بماند.

مهندس علی اصغر انصاری، معاون توسعه و مدیریت شبكه در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و در صورت تامین بودجه های پیش بینی شده در خصوص پروژه های مرتبط با این حوزه، تنور تكالیف برنامه پنجم در بخش فناوری اطلاعات همچنان داغ باقی خواهد ماند.

معاون توسعه و مدیریت شبكه در خصوص اقدامات در دست اجرا در این بخش تصریح كرد: پایش، راهبری و نظارت بر دستورالعمل های تدوین شده در خصوص اجرایی شدن آیین نامه های مرتبط با برنامه پنجم از جمله اقدام های برنامه ریزی شده است.

وی ادامه داد: سال گذشته دستورالعمل ماده 13 آیین نامه بند "الف" ماده 46 برنامه پنجم تصویب و ابلاغ شد كه بر اساس آن می بایست همبندی شبكه های اختصاصی ارتباطی تمامی دستگاه های اجرایی با هماهنگی سازمان فناوری اطلاعات عملیاتی شود كه پیگیری های مرتبط با این موضوع از سال گذشته آغاز شده و در سال جاری به طور كامل عملیاتی خواهد شد.

علی اصغر انصاری با اشاره به دیگر دستورالعمل های مرتبط با برنامه پنجم گفت: دستور العمل ماده چهار و پنج آیین نامه بند " ب" ماده 46 نیز تدوین شده و جهت طی مراحل بعدی به كارگروه فاوای دولت ارسال شده است.

وی تاكید كرد: یكی دیگر از برنامه های در دست اجرا در سال جاری نهایی شدن تدوین و تصویب دستورالعمل ماده 10 آیین نامه بند "د" ماده 46 برنامه پنجم است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA