سال 92، سال عرضه فعالیت ها و خدمات جدید است

 در سال جدید و با همت همكاران ، عرضه فعالیت ها و خدمات جدید در حوزه خدمات الكترونیكی و فناوری اطلاعات عملیاتی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران ، مهندس حكیم جوادی در دیدار نوروزی با كاركنان سازمان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: سال گذشته و با پیگیری های به عمل آمده، اساسنامه و چارت سازمان به تصویب رسید.

وی افزود: بر اساس اساسنامه مصوب، امكانات و ابزارهای بسیاری در اختیار قرار گرفته كه به واسطه آن می توان سازمانی پویا و موثر در این حوزه را پیاده سازی كرد.

وی ادامه داد:‌ بر اساس چارت سازمانی به تصویب رسیده نیز پنج معاونت پیش بینی شده تا از طریق آن تمام وظایف و اهداف پیش بینی شده عملیاتی شود.

معاون وزیر ارتباطات با بیان این مطلب كه یكی از برنامه های سال جاری درآمدزایی از طریق ارائه خدمات است تصریح كرد: سازمان فناوری اطلاعات ایران به عنوان یك سازمان حاكمیتی خدمات مختلف را به متقاضیان ارائه می كند كه معتقدیم درآمدزا بودن این خدمات به عنوان ابزاری برای ارزیابی نوع ارائه خدمات مدنظر قرار خواهد گرفت.

وی تاكید كرد: بر اساس تصمیم گرفته شده ،‌ ارائه خدمات الكترونیكی دولت به سازمان فناوری اطلاعات ایران منتقل شده كه امیدواریم با همبستگی و یكپارچگی میان كاركنان امكان عملیاتی كردن تمامی اهداف پیش بینی شده فراهم شود.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به نام گذاری سال جاری به نام "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" از سوی مقام معظم رهبری گفت: این نام گذاری با توجه به شرایط حساس و مهم كشور با هوشمندی فراوان صورت گرفته و امیدواریم با حضور پرشور و موثر تمامی آحاد مردم از جمله همكاران ما در سازمان فناوری اطلاعات شاهد دستاورد های بزرگ در این حوزه باشیم.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA