بازپرداخت تسهیلات مسکن مهر 20 ساله شد

 وزیر راه و شهرسازی گفت: بازپرداخت تسهیلات مسکن مهر با دستور رییس جمهوری از 15 سال به 20 سال افزایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، ˈعلی نیکزادˈ در حاشیه مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح سپاه شهرستان شهریار ، اظهار داشت: با توجه به پیگیری های لازم و درخواست های مکرر متقاضیان مسکن مهر با اجرای دستور رییس جمهوری مبلغ اقساط ماهیانه تسهیلات مسکن مهر با طولانی شدن زمان بازپرداخت کاهش می یابد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اجرای طرح مسکن مهر در بازگشت به فرمایشات امام خمینی (ره) بود ، ازسوی دیگر واگذاری تسهیلات قرض الحسنه ریشه در دین ما دارد و شعار دولت ، پیشرفت همراه با عدالت بوده است.
وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: براساس فرموده مقام معظم رهبری در ابتدای سال91 ده ها هزار مسکن و آزادراه و بزرگراه در کشور ساخته شده اند که این موارد طلیعه دهه پیشرفت و عدالت است.
نیکزاد گفت : وزارت راه و شهرسازی برای رسیدن به توسعه، زیرساخت حمل و نقل را در سراسر کشور گسترش خواهد داد.
براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی ، نیکزاد علاوه بر افتتاح 11 هزار و 700 واحد مسکن مهر در استان تهران تقاطع غیرهمسطح سپاه شهرستان شهریار همزمان با افزایش ظرفیت محور چیتگر – شهریار به بهره برداری رسید.
اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به منظور روان سازی ترافیک و افزایش ایمنی برای هموطنان ساکن در شهریار و ملارد اقدام به طراحی پروژه افزایش ظرفیت محور چیتگر – شهریار کرد، که این افزایش ظرفیت همزمان با نصب سیستم روشنایی و نیوجرسی بود.
این پروژه با وجود معارضان متعدد از جمله دکل های تحت فشار قوی خط اصلی انتقال آب و مالکان خصوصی در ابتدای سال 91 با برنامه ریزی 24 ماهه آغاز شد که با تلاش شبانه روزی و همکاری مدیران و مسئولان محلی 14 ماه زودتر از زمان پیش بینی شده به اتمام رسید.
در این پروژه 10 هزار و 270 متر و رمپ و لوپ، دو دهانه پل 35 متری، 1100 متر بزرگراه 8خطه و 880متر بزرگراه 6 خطه احداث شده است.هزینه تمام شده این پروژه شامل 7 میلیارد تومان عملیات اجرایی و 12 میلیارد تومان هزینه رفع معارضان بوده است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA