راهیابی ایران به فینال 200 متر دوچرخه سواری آسیا

رکاب زن تیم ملی جمهوری اسلامی ایران برای اولین بار درتاریخ دوچرخه سواری ایران به فینال 200 متر سرعت در سی و سومین دوره رقابت های دوچرخه سواری قهرمانی آسیا راه یافت. 

به گزارش ایرنا حسنعلی ورپشتی روز دوشنبه در آخرین روز مسابقات روی پیست رقابت های دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در هند به صورت غیر منتظره به فینال راه یافت و ضمن محرز شدن مدال نقره عصر امروز دوشنبه برای کسب مدال طلا با دوچرخه سوار قدرمالزیایی که صاحب چندین عنوان آسیایی و جهانی است درفینال مسابقه خواهد داد.

نفرات چین و کره جنوبی نیز بعد ازظهر امروز دررشته 200 متر برای کسب مقام سوم و چهارم این رقابت ها مسابقه خواهند داد.

رییس فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران درخصوص این پیروزی گفت: دررشته 200 مترحضور ایران در فینال بی سابقه و غیر قابل پیش بینی بود و امیدواریم امروز عصر حسنعلی ورپشتی ملی پوش پرتلاش کشورمان بتواند مدال طلای این رشته را کسب کند.

خسرو قمری همچنین با انتقاد از میزبانی ضعیف هند و به ویژه دیر صادر شدن ویزای ملی پوشان گفت:دیر صادر ویزای دوچرخه سواران موجب شد تا حداقل دوتا سه مدال نقره و طلا را ازدست بدهیم.

وی گفت:ملی پوشان کشورمان مستقیم و بدون استراحت و تطبیق با تغییر آب و هوا ، زمان و پیست چوبی به میدان آمده که این امر موجب شده تا دربرخی مسابقات از جمله رشته دوهزار متر با اختلاف صدم ثانیه چهارم شویم .

وی همچنین گفت:دیر رسیدن به هند موجب شد که نتوانیم در جلسات هماهنگی تیم ها شرکت کنیم و از آخرین تغییرات قانونی مطلع شویم که بچه دربرخی رشته ها دچار خطا شده و نتوانستند مدال طلا بگیرند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA