• اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار اقتصادی

تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان دریافت وام های صندوق رفاه دانشجویان

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه ها برای دریافت وام های 20 گانه دانشجویی این صندوق خبرداد.

به گزارش ایرنا، ˈکیوان مرادیان کوچک سراییˈ گفت: با توجه به این که برخی از دانشجویان متقاضی هنوز نتوانسته اند مدارک خود را جهت دریافت وام تکمیل کنند، براین اساس دانشگاه ها از روز یکشنبه 20 اسفند تا 24 اسفندماه به مدت پنج روز فرصت دارند با مراجعه به سایت صندوق رفاه، اسامی دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی را ارائه کنند.

وی درافزود: دانشجویان متقاضی دریافت وام های 20 گانه صندوق رفاه از جمله وام شهریه، می توانند درخواست های خود را به معاونت دانشجویی دانشگاه ها اعلام کنند و دانشگاه ها نیز باید دانشجویان متقاضی دریافت وام را در فرصت تمدید شده، به صندوق معرفی کنند.

به گفته مرادیان، در نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91 اعتبار 120 میلیارد تومانی به صورت علی الحساب برای بحث وام های دانشجویی در نظر گرفته شده است که از این میزان 60 میلیارد تومان مربوط به وام شهریه، 30 میلیارد مربوط به وام تحصیلی و 30 میلیارد تومان دیگر نیز مربوط به انواع وام های دانشجویی ( وام های متمرکز) است.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با بیان این که همچنین 24 میلیارد تومان اعتبار به عنوان ذخیره در صندوق نگهداری شده است، گفت: دراین راستا دانشگاه هایی که اعتبار اولیه آنها به پایان رسیده است و خواستار اعتبار تکمیلی هستند، می توانند در بازده زمانی ذکر شده درخواست خود را جهت دریافت اعتبار بیشتر به صندوق رفاه ارائه کنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA